Як відмити лак.

Ця проблема актуальна і для юних модниць і справжніх мужина. Приміром: вона робить манікюр, а улюблений кіт грає поруч. Один стрибок і безповоротно зіпсовані нові джинси і диван. Він зняв наклейку від автомобільних фар і не знає, як можна позбутися від тоніровочного лаку . Адже від розчинника фари можуть помутнеть і втратять зовнішній вигляд. Він і вона роблять ремонт, і лак з рами потрапляє на скло. Як же його НЕ подряпати, стираючи лак? Сьогодні ми будемо боротися з плямами лаку у всіх його проявах.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відмити плями, залишені лаком для нігтів, зробіть наступне. Змочіть ватяну паличку рідиною для зняття лаку. По можливості використовуйте рідину для зняття лаку без ацетону. Це зменшить ймовірність зіпсувати поверхні. Потім акуратно відтирати пляма. Намагайтеся, що б рідина потрапляла тільки на область, яку ви очищаєте.
2
Після того, як пляма видаліть, змочіть ватяний диск водою з невеликою кількістю рідини для миття посуду і протріть місце, яке очищали від лаку. Змийте піну і витріть насухо.
3
Якщо ви хочете відмити плями, залишені на автомобілі тонувальні лаком, зробіть наступне. Візьміть засіб для прочищення каналізаційних труб КРОТ або гальмівну рідину ДОТ 4.Смочіте ганчірку і покладіть на ліхтар.
4
Повторюйте цю процедуру один раз на годину, до тих пір, поки лак не поповзе. Потім витирайте. Цей спосіб використовують авіамоделісти і стверджують, що пластик не псується.
5
Якщо ви хочете відмити плями, залишені лаком на склі, зробіть наступне. Візьміть розчинник і гостру стамеску. Змочіть скло і видаліть лак стамескою. Потім знову протріть розчинником і витріть скло газетою насухо. Правда, процедура ця не швидка.
6
Ось ще трохи про видалення лаку на різних поверхнях. Свіжі плями видаляйте скипидаром, бензином, бензолом, керосином. З затверділих плям обережно видаліть корочку ножем, намагайтеся не пошкодити тканину. Потім протираючи розчинником і змийте водою. Повторіть цю процедуру.
7
Можна використовувати суміш бензину з ацетоном або скипидаром в рівних частинах. Зволожите цією сумішшю пляму, а через півгодини протріть тканиною, змоченою цією ж сумішшю.
8
Плями на білій тканині змастіть на кілька годин пастою, приготовленої з рівних частин скипидару, нашатирного спирту і порошку крейди. Потім протріть тканиною змоченою ацетоном, бензином або скипидаром.
9
Застарілі плями масляної фарби змочіть скипидаром. Після розм'якшення фарби очистіть міцним розчином питної соди і ретельно промийте теплою водой.Масляний лак ще видаляють сумішшю ацетону і денатурованого спирту в пропорції 2: 1