Як вилікувати голеностоп.

Для того щоб відчувати себе добре, необхідно вести здоровий спосіб життя. У цьому відмінно допомагає спорт. При цьому ви можете самостійно вибрати відповідну гру: футбол, волейбол, баскетбол і т.д. На жаль, ризик отримати травму голеностопа відразу збільшується в кілька разів. У той же час нерідкі випадки, коли можна заробити вивих просто йдучи по вулиці. Зараз все ж існує кілька способів, які дозволять швидко позбутися від болю в ногах.
Інструкція
1
Щоб вилікувати голеностоп, не треба поспішати до лікаря. Всі процедури можна проробляти у себе вдома. Все, що вам знадобиться, напевно, можна знайти в кожній квартирі.
2
Як тільки ви заробили розтягнення зв'язок, необхідно зняти набряк і біль. Для цього з інтервалом в 4:00 прикладайте лід до щиколотки рівно на 15 хвилин. Для того щоб не пошкодити шкіру, необхідно ємність з льодом обернути тканиною. Намагайтеся тримати пошкоджену ногу якомога вище, щоб не було великого припливу крові. Також буде корисно втирати 1 раз в день гель «Троксевазин».
3
Прокинувшись наступного дня можна відразу ж скористатися вищезгаданим гелем. Після цього необхідно забезпечити хворій нозі відпочинок. Якщо обставини змушують відлучитися з дому, постарайтеся зафіксувати голеностоп. Зробити це можна за допомогою еластичного бинта або спеціального бандажа (його ще називають тейп). Існує декілька технік накладання пов'язки, однак робити це в будь-якому випадку краще не встаючи з ліжка. Звернемо вашу увагу, що не варто надто туго пережимати щиколотку, тому протягом усього дня кров повинна надходити в судини. Обов'язково знімайте пов'язку на ніч.
4
На четвертий день варто згадати про масаж забитого місця. Ця процедура дозволить збільшити приплив крові до зв'язкам. Для початку необхідно ретельно змастити голеностоп поживними засобами, після чого нанесіть на руки крем з камфорою. Тепер можна приступати до розтирання ноги.
5
У наступні дні продовжуйте робити масаж, який прискорить загоєння голеностопа. Якщо сподобається, то можете не зупинятися і надалі, тому це лише зміцнить ваш організм. Справа в тому, що в нашій стопі зібрано величезну кількість нервових закінчень, кожне з яких впливає на певний орган (у тому числі і на хребет).
Корисна порада
Якщо голеностоп довго не проходить, ви можете звернути увагу на теплові процедури. Для цього необхідно щодня занурювати хвору ногу в теплу воду на 10-15 хвилин. Ідеальним варіантом стане екстракт польового хвоща і кінського каштана, або звичайні морська і кухонна сіль, розчинені в пропорції 1 ложка на літр води.