Як полагодити літній душ.

Останнім часом все більше людей вирішують поміняти свій міський світ на тихий ділянку за межами мегаполісу. Якщо у вас немає можливості побудувати заміський котедж, обладнаний всіма комунікаційними системами, достатньо дачної ділянки. Сюди в будь-який момент можна приїхати, щоб відпочити від важкого трудового тижня. Для того щоб зробити життя за містом більш комфортною, можна побудувати літній душ .
Інструкція
1
У сучасному світі літній душ являє собою відокремлену споруду, на даху якої встановлений великий бак. Туди можна без проблем залити воду, яка потім в потрібних кількостях надходить в саму душову кабіну. Прохолодна вода, безсумнівно, сподобається влітку. Для того щоб почувати себе комфортно навіть у холодні дні, необхідно будувати теплий літній душ.
2
Звернемо вашу увагу на те, що не потрібно перебудовувати стару кабіну. Ви в будь-який момент можете модернізувати наявний на ділянці душ. Для цього необхідно внести невеликі зміни в систему подачі води. Зокрема, труби повинні проходити за межами душової кабіни. Там вони потрапляють в нагрівач з встановленим теплообмінником, в якості якого виступає паяльна лампа.
3
Для більш ефективної роботи літнього душу необхідно встановити лампу таким чином, щоб камера згоряння збігалася з змійовиком теплообмінника. Тепер, коли вам знадобиться гаряча вода, доведеться чекати не більше 2 хвилин, а також з'являється можливість самостійно контролювати температуру води.
4
Що стосується наявності вентилів, то один подібний агрегат встановлюється вихідний патрубок труби. Він необхідний для повного відключення системи. Другий вентиль розташований в самому душі. З його допомогою ви можете включати і вимикати воду в залежності від своїх потреб у ній.
5
Особливо пильну увагу необхідно приділити теплообміннику, який виготовлений з декількох частин. По-перше, це змійовик, виготовлений із сталевої труби, яка являє собою 3-віткових спіраль. Якщо дивитися здалеку, то ця деталь нагадує спіраль. Після того як змійовик буде готовий, його необхідно вставити в кожух (це теж труба) і зафіксувати. Для цих цілей ідеально підійде зварювання. На кінцях необхідно зробити невеликі загини, які за допомогою муфти закріплюють до водопроводу.Как бачите, роботи тут небагато, а гаряча вода на вашій ділянці тепер буде завжди.
Зверніть увагу
Як поміняти душову лійку? Лійка як правило відкручується від душа руками, різьба у неї стандартна, між лійкою і шлангом перебувати 1/2 дюйма прокладка, не забудьте про неї, коли будете назад скручувати. Після того як зберете все, не забудьте перевірити на герметичність з'єднання, відкривши змішувач на повну потужність.
Корисна порада
Не дуже часто, але особливо жінки задають таке питання, як поміняти душ, дозволю собі маленький відступ, моя дружина веде свій блог »Мама на всі руки», до речі, рекомендую його переглянути, наберіть в пошуковику яндекса або гугла , назва блогу, він у видачі на першому місці, так от, в рубриці «Домашнє господарство» у неї є тема сад і город, і до неї часто зверталися с.