Як змінити стиль Windows 7. Як включити спрощений стиль в виндовс 7.

В операційній системі Windows 7 доступні різні стилі, починаючи від деяких старих варіантів оформлення і закінчуючи новими темами Aero. Стиль в Windows 7 включає в себе такі компоненти, як колір вікон, фон робочого столу , заставка і звукова схема, застосовувана разом з оформленням. Все це разом також називається темою.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з встановленою Windows 7
Інструкція
1
Щоб змінити всю тему цілком або якусь із її складових, в Windows 7 потрібно відкрити розділ «Персоналізація». Він доступний з Панелі управління, відкрити яку можна через меню Пуск. Інший варіант доступу до налаштувань оформлення: натиснути правою кнопкою по робочому столу і вибрати персоналізації в меню.
2
В меню Персоналізації ви побачите список тем. Щоб застосувати вбрання оформлення, просто клацніть по ньому мишкою.
3
Теми в Windows 7 представлені в декількох категоріях. Самі верхні - «Мої теми». Це ті стилі оформлення, які створили і зберегли ви самі. Якщо ви вносите зміни в існуючу тему і не зберегли її як окремий стиль, то ці зміни відображаються, як «незбереження тема». Також є Встановлені теми - це такі, які вже були включені в операційну систему виробником вашого комп'ютера або її розробниками. Базові спрощені теми - спадщина минулого, вони створені для того, щоб поліпшити продуктивність не надто потужного комп'ютера.
4
Окремо в настройках розташовані теми Aero. Це нове оформлення, створене для Windows 7, воно включає в себе ефекти прозорості, а також те, що деякі елементи відображаються в стилі скла (ефект Aero Glass). В якості фону можна встановити кілька картинок, які будуть змінюватися одна за одною. Стилі Aero доступні не у всіх версіях Windows 7, а тільки в Корпоративної, Професійної, Максимальної і Домашньої розширеної. Щоб з'ясувати, чи можете ви використовувати теми Aero, відкрийте Панель керування, виберіть пункт Система. Там на найпершої вкладці, вказана версія використовуваної на вашому комп'ютері Windows 7.
5
Можна змінити не весь стиль Windows 7, а тільки деякі його елементи. В меню Персоналізація доступні для зміни такі елементи, як фон робочого столу. Можна встановити одне зображення, а можна колекцію слайдів. Колір вікна теж доступний для зміни, налаштовується прозорість, яскравість і сам тон. Ви можете використовувати вбудовані звукові схеми або створювати свої, можна зовсім відключити звуки. Також налаштовується використовувана заставка.
Зверніть увагу
Теми Areo можуть уповільнити роботу не занадто продуктивного комп'ютера.