Як лікувати суглоби пальців рук. мозолі на суглобах пальців рук.

Запалення суглобів зустрічається дуже часто. Страждають на цю хворобу і літні люди та молодь. Лікувань сьогодні дуже багато, але не поспішайте експериментувати на собі і пробувати різні "народні" методи. У кожного є свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Медикаментозне лікування запалень суглобів пальців . При перших симптомах обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Якщо вчасно виявили запалення суглобів і хвороба не запущена, то лікування обмежитися компресами і фізіотерапією. Рекомендують все це комбінувати з мануальною терапією. Якщо хвороба запущена, потрібно протизапальне лікування. В суглобі пальця спостерігається хрускіт - потрібні препарати для внутрішньосуглобового введення, ще необхідно походити на електрофорез КАРІПАЇН. Препаратів для лікування цієї хвороби дуже багато. Всі вони надають різну дію, лікують запалення і знімають болі.
2
У комплексі з лікуванням препаратами лікар порекомендує обов'язково накласти на суглоби щільну пов'язку. Мета - зафіксувати суглоб і обмежити його рух. Цим ви зможете трохи притупити біль. Лікування призначається індивідуально, у кожного реакції на один і той же препарат різні. Не потрібно призначати собі ліки самостійно. Цим можете тільки погіршити свій стан.
3
Народна медицина. Сучасна медицина має величезну кількість препаратів, які вилікують запалення суглобів, деякі люди довіряють виключно методам традиційної народної медицини. Їх дуже багато: Ванни. Використовуються ефірні масла, які мають протизапальну дію (звіробій, евкаліпт, календула, сандалове масло і т.д.). Час процедури приблизно 10 хвилин.
4
Чаї. Використовують чебрець, звіробій і ін Для заварки протизапального чаю.
5
Настої трав. Це насіння льону, пелюстки календули, листя звіробою і брусниці, листя кропиви і т.п.
6
Ріпчасту цибулю. Його дрібно натирають і прикладають на запалений суглоб. Час - 30 хвилин і більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hkjy6UKR4X0
Корисна порада
Побічні ефекти. Ніхто їх не відміняв. Перш, ніж приймати якісь ліки, обов'язково ознайомитеся з листом вкладишем. Там знайдете всю необхідну інформацію про них. Дотримуйтесь дози, це також дуже важливо.
Основними клінічними симптомами запалення суглобів є: болі в суглобі, що посилюються при русі, обмеження його рухливості, зміна форми, набряк і припухлість. При гострому процесі шкіра над суглобом червоніє, у хворого виникає лихоманка (підвищення температури). Причини запалення суглобів: різні інфекції, травма, порушення обміну речовин, алергія, захворювання нервової системи, гіповітаміноз та інші.
Інструкція
1
Запалення суглобів різної етіології називаються артритами. Виділяють моноартріт (вражений один суглоб) і поліартрит (уражено кілька суглобів). Запалення суглобів може протікати в гострій або хронічній формі. При хронічному артриті хворі пред'являють скарги на відчуття скутості в суглобі, а також на болі, які посилюються при русі.
2
При гострому артриті або загостренні хронічного процесу больовий синдром наростає, в області суглоба з'являється пухлина, шкіра над суглобом гіперемована і гаряча на дотик. Необхідно терміново звернутися до лікаря для уточнення діагнозу і призначення курсу лікування. Якщо запалення суглоба не лікувати, то воно може призвести до незворотних змін і тоді буде потрібно хірургічне втручання для відновлення його рухливості. Види артритів по етіологічним причин: ревматоїдний артрит, інфекційний артрит і подагра. Для кожного з них характерна своя клінічна картина, особливості перебігу та методи лікування.
3
На жаль, на сьогоднішній день, немає радикальних методів лікування артритів, але прояву клінічних симптомів запалення можна значно зменшити і таким чином призупинити розвиток процесу. До сучасних лікарських препаратів, що застосовуються в лікуванні ревматоїдного артриту, відносяться: протизапальні (кортикостероїдні гормони та нестероїдні протизапальні засоби) і антиревматичні препарати (солі золота). До нестероїдних протизапальних засобів відносяться: саліцилати (аспірин) і несаліцілати (нурофен, боніфен).
4
Підібрати правильну схему лікування з урахуванням всіх особливостей захворювання (активності процесу, стадії розвитку і т.д.), а також наявності супутніх захворювань здатний тільки кваліфікований фахівець. Крім курсу медикаментозної терапії лікар-ортопед індивідуально для Вас розробить програму різних фізичних вправ, які ви будете виконувати самостійно або під наглядом лікаря з лікувальної фізкультури.
5
При проникненні в порожнину суглоба різних патогенних бактерій може розвинутися інфекційний артрит. Цей вид артриту вимагає термінового і негайного курсу лікування, так як він без терапії може призвести до повного руйнування суглобових тканин і розвитку сепсису, флегмони і остеомієліту. У терапії призначаються антибактеріальні засоби широкого спектру дії, обов'язково проводиться іммобілізація суглоба. Може знадобитися і оперативне втручання: розтин і дренаж порожнини суглоба. Лікування проводиться в умовах стаціонару, в подальшому пацієнт виписується на амбулаторне доліковування, призначаються фізіотерапевтичні процедури, вітамінотерапія, показано санаторно-курортне лікування в період ремісії.
Зверніть увагу
Якщо Ви хочете дізнатися, як лікувати запалення суглобів, насамперед, варто розібратися з тим, яка у Вас форма даного захворювання. І тому які саме ліки від запалення суглобів вибрати, буде залежати від типу Вашого захворювання. Запалення суглобів ніг. Слід зазначити, що в наш час не можна чітко виділити ту вікову категорію людей, яка найбільш сильно схильна даному захворюванню.
Корисна порада
З одного боку, короткочасне голодування благотворно впливає на запалені суглоби. Це відбувається внаслідок перебудови імунної системи, яка пригнічує запалення. з ячмінного борошна, натертої айви та оцту зробити лікарську кашку і прив'язати до хворого місця. Така пов'язка перешкоджає набрякання суглобів, допомагає при подагрі. Чим лікувати суглоби? Беруть 100 г листя ліщини (ліщини) і заливають 3 склянками медичного спирту.