Як купити швидко квартиру.

Як купити квартиру швидко і без ризику? Це питання хвилює майже кожного, хто зацікавлений в пошуках власного житла. Існує декілька способів пошуку підходящої житлоплощі.
Інструкція
1
Перший варіант швидких пошуків - пошук серед друзів і знайомих. Головний плюс цього виду пошуку - це мінімальні витрати на сам пошук відповідного житла, а також впевненість у людині, заключающем угоду. Однак не рідкість випадки, коли і знайомі зловживали довірою. До мінусів можна віднести і відсутність у більшості людей широкого кола знайомств з продавцями квартир.
2
Другий варіант - це самостійний пошук. Купіть газет з оголошеннями, пошукайте через пошукові бази інтернету, перегляньте пропоновані варіанти. Великий обхват пропозицій і економія матеріальних засобів - безсумнівний плюс. Але в даному випадку існує велика ймовірність нарватися на афериста. Також даний спосіб пошуку вимагає величезної кількості витраченого часу.
3
Для досягнення мети, тобто для швидкого придбання житлоплощі, також можна звернутися в агентство з нерухомості. Практично у всіх великих містах є такі агентства. Такі компанії допомагають заощадити час і надають впевненість у виборі. Пошук квартири почнеться відразу ж після звернення в компанію. Агентство підбере для вас різні варіанти, які найкраще задовольняють вашим вимогам. Наступним кроком буде укладення попередньої угоди з продавцем. Після укладення угоди агентство проведе кілька перевірок, щоб переконатися в "чистоті" квартири. Не нехтуйте цією процедурою. Після того, як фірма визначить, що немає ніякого ризику, настає час угоди. Для покупки нерухомості ви обов'язково повинні укласти договір купівлі-продажу. тепер вам залишається тільки прийняти квартиру від колишнього власника.
4
Звичайно, дешевше знайти квартиру через знайомих, але фахівці радять довірити вибір нерухомості професійним агентствам. Це допоможе вам знизити термін проведення угоди і скласти з себе обов'язок брати участь в утомливих переговорах.