Як наклеювати марки. Як клеїти марки на конверт.

Поштові марки - невеликі шматочки паперу з різьбленими краями, нанесеним зображенням та зазначенням вартості, вони використовуються для оплати поштових відправлень. Наклеївши потрібну кількість марок на лист, можна бути впевненим у тому, що воно дійде адресату.
Вам знадобиться
  • Конверт
  • Марки
Інструкція
1
Сучасні поштові марки в Росії бувають двох типів. Перші - це гумована марки, на які нанесений клейовий шар. Щоб наклеїти їх, потрібно зволоження зворотній поверхні марки. Гумована марки можна зволожити і мовою - це традиційний спосіб, він найбільш поширений серед багатьох людей. Але якщо потрібно наклеїти багато марок, такий метод, звичайно, не підходить. Тоді, як правило, використовують кружку або чашку з водою, змочують в ній палець, і їм зволожують зворотну сторону марки, щоб вона приклеїлася.
2
Другий тип - самоклеющиеся марки, це такі, яким зволоження не потрібно. Зазвичай самоклеющиеся марки випускають на тонкій підкладці з паперу, гладкою з одного боку. Щоб наклеїти марку такого типу, потрібно зняти підкладку і приліпити марку на конверт.
3
На конверті є спеціальне місце, відведене для марок, воно знаходиться в правому верхньому куті. Часто там навіть намальована рамка, яка позначає місце для марки. Якщо марок кілька, слід наклеювати їх поруч з тією, яка лягла на позначену на конверті рамку. Краще не клеїти більше трьох марок в ряд, а замість цього перенести наступні марки на наступний ряд, щоб вийшла область, що більше нагадує квадрат, а не довгу смугу. Так працівникам поштової служби буде простіше поставити на конверт друк - свідчення про те, що марки «погашені», тобто оплата відправлення зарахована поштовою службою.
4
Вартість поштового відправлення розрізняється залежно від його типу. Марки використовуються для оплати листів або листівок. Якщо ви відправляєте простий лист по Росії, і його вага не перевищує 20г, то вартість марок на конверт повинна складати 13,92 р. Якщо вага письма перевищує 20г, то за кожні наступні 20 г переваги потрібно доплатити 1,48р. Рекомендований лист з мінімальною вагою потребує марка на суму 30,68р. Порався для рекомендованого листа оплачується також, як і для звичайного. Лист, що має оголошену цінність, потребує марках на суму в 69,62р, за кожні 20г перевищення ваги потрібно доплатити по 2,01р. Усі суми вказані з урахуванням ПДВ.
Корисна порада
Щоб з'ясувати точну кількість марок, найкраще звернутися до працівника поштового відділення. Він зважить лист і видасть вам поштові марки на необхідну суму.