Як наростити нігті акрилом на дому. Як зробити нігті акрилові будинку.

Акрилові нігті можуть нарощувати абсолютно все - і багаті жінки, і прості студентки. Акрил не тільки захищає ваш натуральний ніготь від кого-небудь ушкодження, акрилові нігті - це ще й місце для втілення всіх ваших фантазій. Ви можете вибрати будь-яку довжину нігтів, особливо якщо вам не вдається відростити натуральні нігті, і вони постійно ламаються.
Інструкція
1
Процес нарощування нігтів відбувається в кілька етапів: Потрібно обов'язково ретельно вимити руки. За допомогою великої пилки акуратно зніміть верхнє покриття нігтьової пластини, приберіть утворилася пил з нігтів.
2
Використовуючи дрібну пилочку, відсуньте кутикулу.
3
Тепер потрібно знежирити ніготь. Для цього візьміть спеціальний засіб (праймер) і нанесіть його на всю поверхню нігтя, уникаючи попадання на кутикулу і шкіру.
4
Візьміть спеціальну форму і покладіть її під кінчик вашого натурально нігтя. Добре притискаючи форму, закріпіть її на пальці. Форми бувають багаторазові (залізні форми) і одноразові (паперові форми, які кріпляться за допомогою наклейки).
5
Ще раз нанесіть праймер і можна приступати до нанесення акрилу.
6
Змочіть пензлик в ліквід (це спеціальний засіб, щоб з акрилового порошку можна було наростити ніготь бажаної форми) і візьміть невелику кульку акрилу білого кольору. Покладіть кульку на місце, де з'єднується натуральний ніготь і форма, сформуйте лінію посмішки.
7
Тепер візьміть акриловий кульку і нанесіть на область кутикули і розтягуйте його по всьому нігтя, щоб білий та рожевий кольори злегка стикалися. Намагайтеся якомога рівніше ложить акрил, щоб полегшити його запилення.
8
Після того як ви сформували потрібну довжину і форму нігтя, приступайте до його запиливанию, використовуючи грубозернисту пилочку (ні в якому разі не використовуйте залізну пилочку - акриловий ніготь може тріснути). Спочатку обробіть бічні сторони, потім візьміть пилочку з дрібним зерном і ретельно обробіть весь ніготь, щоб поверхня вийшла рівна і гладка.
9
Візьміть спеціальну шліфувальну пилочку і обробіть нігті - так ви приберете всі дрібні подряпини і зробите ніготь глянсовим.
10
Щоб заспокоїти кутикулу, нанесіть спеціальне масло для кутикули.
11
Вимийте руки з милом, щоб прибрати залишки масла і нанесіть прозорий лак.
12
Таким способом ви наростили класичний френч. При бажанні можете комбінувати різні кольори акрилу або використовувати тільки прозорий акрил і покривати нігті кольоровим лаком.
Зверніть увагу
Для того щоб наростити будинку нігті, слід придбати набір, яким користуються косметологи. Стандартно в нього входять ультрафіолетова лампа, тіпси, обезжириватель, рідина для зняття липкого шару, пилки, гелі, адгезивне покриття, одноразові форми
Корисна порада
Нарощування нігтів будинку вперше може викликати деякі труднощі. Наприклад, Ви можете зіткнутися з відшаровуванням гелю від нігтьової пластини. Це явище може виникнути внаслідок недостатньо гарної обробки нігтя перед нарощуванням. Найкраще перед тим, як самостійно наростити нігті вдома, не використовувати крем для рук хоча б один день. Нігті слід підготувати, попередньо видаливши кутикулу і задирки.