Як укладати підкладку під ламінат. водонепроникна підстилка під ламінат.

Ламінат являє собою порівняно тонке і жорстке покриття. Тому при укладанні ламінату використовують підкладку, яка може складатися з декількох шарів. Одна з функцій підкладки - амортизує. Матеріал, з якого виконується підкладка, може бути будь-яким; вибір залежить, в першу чергу, від ваших смакових уподобань.
Інструкція
1
Оберіть вид підкладки, який ви будете використовувати. В якості підкладки може бути застосована плівка з поліетилену. Ця гнучка плівка має пористу структуру, завдяки якій володіє як амортизирующими, так і шумопоглинаючими властивостями.
2
Розгляньте можливість використання підкладки з пробки. Пробковая основа - більш дорогий і елітний матеріал. Мелена пробка пресується в рулони товщиною до 2-3 мм. Гнучка і міцна пробкова підкладка добре лягає на рівну поверхню. Вона володіє чудовими ізоляційними властивостями, оскільки погано проводить шум і тепло. Незважаючи на більш високу ціну, підкладка з пробки вважається більш виграшним рішенням.
3
Перед укладанням підкладки на бетонну, цементну або кам'яну основу укладіть захисну водонепроникну плівку. Це може бути поліетилен, товщина якого повинна бути трохи товщі, ніж звичайний поліетиленовий пакет (близько 0,2 мм). Верхній шар ламінату покриває захисна плівка, що оберігає підлогу від вологи, а нижня поверхня залишається без захисту. Тому поліетилен служить для цілей захисту ламінату від проникнення вологи зсередини. Якщо ламінат буде укладатися на дерев'яну поверхню, плівка не буде потрібно, адже дерево менше піддається коливанням температури.
4
Перед укладанням підкладки зверніть увагу на її товщину. Підкладку з синтетичних матеріалів вибирайте товщиною в 2-3 мм і не використовуйте два шари матеріалу. Справа в тому, що підкладка вирівнює поверхню підстави, а надто великі перепади по висоті статі вирівнювати підкладкою не слід, оскільки на місцях стику ламінату може з'явитися зайве навантаження.
5
Подложку укладайте поперек напрямку, в якому планується укладання панелей ламінату. Це робиться для того, щоб шматок статі просто не з'їхав зі свого місця при необережному русі. При укладанні обов'язково заводите підкладку на стіни - це забезпечить підлозі довговічність і збереження.
На кінцеву якість робіт максимальний вплив чинять саме ті матеріали, яких зовні не видно. При укладанні будь-якого підлогового покриття (лінолеум, ламінат, паркет або інше), обов'язково використовується підкладка. Зважаючи на це, напрошується висновок: від якості обраної підкладки і правильності її монтажу залежить зовнішній вигляд підлоги.
Вам знадобиться
  • - підкладка;
  • - нівелір-маса;
  • - грунтовка;
  • - валик;
  • - клейка стрічка;
  • - будівельний ніж;
  • - шпаклівка;
  • - шпатель;
  • - вода;
  • - кисть.
Інструкція
1
Розрізняють безліч різновидів підкладок, саме тому послідовність монтажу безпосередньо залежить від обраного вами виду підкладки.
2
Якщо ви використовуєте коркову підкладку , то підготуйте для початку підстава, на яке ця підкладка буде укладатися беськлєєвим методом. В ідеалі ця повинна бути тоненька стяжка з нивелир-маси, яку перед укладанням підкладки обов'язково прогрунтуйте. При укладанні пробкової підкладки біля стіни залиште невеликий зазор. Потім постеліть підкладку , а зайві її частини ображати будівельним ножем. Стики окремих смуг підкладки (пробкова підкладка продається в рулонах) склейте спеціальною клейкою стрічкою.
3
Якщо ви вирішили використовувати підкладку "Икопал Парколаг", що складається з бітуму, щільного паперу і коркової крихти, переконайтеся в тому, що підстава, на яке вона буде укладатися, сухе (максимально допустима вологість - 80%). Вирівняйте поверхню шпаклівкою, після чого дайте їй підсохнути. Монтаж самої підкладки виконуйте послідовно, тобто, шматочок за шматочком, причому, укладайте коркової стороною вниз. Біля стін залишайте невеликий зазор, а закладення швів між окремими шматками виконуйте за допомогою клейкої стрічки.
4
Якщо в приміщенні встановлено тепла підлога, то перш ніж укладати на нього паркет або ламінат, постеліть підкладку з мінімальними показниками теплопровідності, наприклад, підкладку Tuplex. Для початку переконайтеся в тому, що підстава чисте й сухе, а нерівність підлоги становить не більше трьох міліметрів. Розкачайте підкладу по поверхні підлоги, після чого змочіть водою нахлестную частина (на цей краюшек нанесена клейова основа, тому після його змочування водою на цей клей можна приклеїти наступну смугу підкладки).
5
Якщо підлогове покриття укладається на старе дерев'яне підставу, то незамінною підкладкою для вас стане пенополіетіленовие підкладка, наприклад, "Ізок". Укладайте "Ізок" стик у стик, після чого всі шви проклейте спеціальною клейкою стрічкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qHLzVf2MzOE
Зверніть увагу
Дотримуйтесь елементарних заходів безпеки при роботі з ріжучими предметами!
Корисна порада
Вибір тій чи іншій підкладки залежить від стану основи, додаткових вимог (звуко- і теплоізоляція), а також від того, чи встановлений під основою тепла підлога чи ні.