Як лікувати миготливу аритмію.

миготлива аритмію , якщо вона виникла вперше, завжди лікують в стаціонарі. Якщо захворювання існує протягом тривалого часу, його лікують в амбулаторних умовах, призначаючи регулярний прийом таблеток.
Інструкція
1
Якщо миготлива аритмія виникла вперше, викличте бригаду швидкої допомоги або зверніться до лікаря. У лікарні лікарі відновлять нормальний ритм серця хімічним або електроімпульсним способом.
2
Навіть якщо напад миготливої аритмії пройшов самостійно, найближчим часом зверніться до лікаря, він призначить вам лікування для попередження появи нападів надалі.
3
Регулярно відвідуйте дільничного терапевта, виконуйте його рекомендації.
4
Якщо миготлива аритмія існує тривалий час, щодня приймайте антиаритмічні препарати, призначені лікарем.
5
Крім антиаритмиков щодня приймайте антикоагулянти для профілактики утворення тромбів у серці. Тромби можуть викликати інфаркт або інсульт.
6
Кілька разів на рік знімайте електрокардіограму.
7
Останню електрокардіограму носите з собою на випадок, якщо вам стане погано. Лікар зніме нову електрокардіограму і порівняє з вашою для того, щоб зрозуміти, як протікає ваше захворювання.
8
Випишіть на листок паперу назви всіх препаратів, які ви регулярно приймає і їх дози. Носіть цей листок разом з електрокардіограмою для того, щоб показати лікарю в екстреній ситуації.
9
Спробуйте зрозуміти, що передує нападів миготливої аритмії і уникайте цих дій або ситуацій.
10
Якщо ви регулярно приймаєте ліки, а напади миготливої аритмії все одно виникають, повідомте про це лікаря. Він підбере вам інші препарати.
11
Якщо напад не пройшов від прийому звичайних ліків протягом 2-3 годин, супроводжується неприємними відчуттями, поганим самопочуттям, то зверніться до лікаря.
12
Якщо ви приймали різні препарати для лікування миготливої аритмії, і вони виявилися неефективні, зверніться до кардіохірурга для вирішення питання про оперативне лікування.