Як лікувати кісточки на пальцях ніг.

Кісточки на пальцях ніг доставляють своїм господарям багато неприємностей і клопоту. Виникають проблеми з підбором взуття, не завжди можна знайти взуття красиву, якісну і зручну у використанні. Кісточки не дозволяють носити вузькі і елегантні туфлі. Вони дуже часто болять, і зняти біль не завжди вдається швидко і ефективно.
Вам знадобиться
  • - відвар трав липи або ромашки
  • - сухі стебла полину
  • - йод
  • - аспірин
  • - камфора
  • - нашатирний спирт
  • - червоний перець
  • - бодяга
Інструкція
1
Лікувати кісточки на пальцях ніг потрібно систематично. Щоденні ножні ванни з відваром трав липи або ромашки знімуть втому ніг і зменшать больові відчуття.
2
Дуже часто виникнення кісточок на пальцях ніг пов'язано з плоскостопістю, тому при перших ознаках цього захворювання необхідно почати негайне лікування. При лікуванні плоскостопості важливу роль відіграє правильне положення стопи у взутті, тому потрібно дуже ретельно вибирати взуття для повсякденного носіння. Існують спеціальні ортопедичні устілки, наприклад напівустілки Бикова, які можна вкладати в будь-яке взуття. Тоді стопа завжди підтримуватиме правильне положення.
3
Ефективним способом лікування кісточок на пальцях ніг є масаж за системою Су-Джок з застосуванням полинових сигарет або паличок. Для цього потрібно нарізати сухі стебла полину на палички, типу сигарет (їх також можна придбати в Су-Джок центрах). Потім визначити точки, відповідні місцю кісточки по системі, і робити масаж запаленою сигаретою. Метод дуже ефективний, але краще, щоб це робив фахівець Су-Джок центру, або освоїти цю методику під контролем фахівця.
4
Народний спосіб позбутися від кісточок на пальцях ніг - 5 таблеток звичайного аспірину розчинити в 1 пляшечці йоду (10 мл), мазати хворі місця протягом двох тижнів на ніч. Ноги обов'язково тримати в теплі, наприклад надіти вовняні шкарпетки.
5
Мазь, приготовлена в домашніх умовах - рівні частини камфори, нашатирю і червоного перцю, по 30 грам і 12 грам бодяги розчинити в 400 грамах спирту, змащувати кісточку на ніч, забинтувати і надіти теплі шкарпетки. Процедуру робити протягом 10 днів. Як правило, кісточка стає м'якше і пропадає зовсім. Процедуру можна повторювати раз на місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nleKFEyDoBw