Як зав'язувати шарф-палестинка.

Шарф-палестинка або арафатка - це традиційний арабський головний убір. Однак він уже давно популярний і в нашій країні. Цей модний аксесуар можна носити і на шиї, і на голові, при цьому способів зав'язувати шарф- палестинку існує чимало.
Вам знадобиться
  • - шарф-палестинка;
  • - значки.
Інструкція
1
Перший спосіб підійде для неформалів. Візьміть шарф-палестинка, складений трикутником, і спочатку розстеліть його на будь-якій рівній поверхні. Візьміть виріб за краї і прикладіть до обличчя під перенісся. При цьому край в правій руці злегка потягніть і покладіть на шию зліва, а край у лівій руці потягніть сильніше і покладіть на плече праворуч. Довший кінець вкладіть в воріт, який утворився.
2
Другий спосіб - для тих, хто цінує практичність речей. Палестинку покладіть на рівну поверхню. Візьміть шарф за верхню частину і закладіть її приблизно на 10 см вниз. Далі прикладіть шарф до обличчя так, щоб він закривав губи. Потягніть палестинку за краї. При складеному виробі звисаючий край буде більш об'ємним. Його також можна вкласти в воріт. Такий спосіб підходить для захисту від холоду та вітру.
3
Також на шиї палестинку можна зав'язати, щоб утворилися джгути. Для цього складене по діагоналі виріб розмістіть таким чином, щоб широка частина була на грудях. Тепер кінці обмотайте навколо шиї, попередньо змотавши з них джгути. Хтось ще вважає за краще на такий шарф кріпити значки з різноманітними написами і символами.
4
Щоб зав'язати палестинку на голові, складіть її навпіл і оберніть кінці навколо голови за допомогою скручування. Також шарф можна розкласти в довжину так, що край довгої сторони опинимося якраз посередині чола. Після цього скрутіть краю палестинки в джгути і оберніть їх навколо голови, почавши з чола. Ззаду хустку зав'яжіть косичками.
5
Шарф-палестинка - це той предмет гардероба, треба яким можна екперіментіровать. Тому сміливо фантазуйте з таким виробом, прідумавая свій власний спосіб носити палестинку. Врахуйте, що певні канони носіння такого убору існують виключно в арабських країнах.
Шийні хустки міцно увійшли в моду не тільки сучасної молоді, а й людей старшого віку, що стежать за новими віяннями. Але далеко не кожен знає, що шарф-хустка з візерунком в клітину - це і є самий модний аксесуар - палестинка.
Любителі творчості Пришвіна на питання, що таке палестинка, не замислюючись, дадуть відповідь - мальовниче місце в лісі, багате ягодами. Саме під цією назвою в творі «Комора сонця» автор згадував про хороше журавлинному містечку. Можна припустити, звичайно, і те, що палестинка - це жителька Палестини. Але всі, хто пильно стежить за тенденціями моди, знають палестинку як модний аксесуар одягу.

Шарф-палестинка - вираз національної культури

. Історія палестинського національного костюма може повідати багато про що. Це своєрідний світ, який свідчить про приналежність до тієї чи іншої культури, що відображає статус в суспільстві, сімейний стан, вік. Однак у повсякденному житті палестинці, як і інші народи, мало носять традиційні наряди. Етнічний елемент арабської чоловічого одягу - куфия, арафатка або палестинка представляє скоріше виняток із правіл.У цього чоловічого хустки-шарфа є ще безліч назв, властивих різним місцевостям: шемаг, Гутрі або Машадо. Фахівці вважають, що первинна назва все ж куфия, завдяки назві міста Куфа, де і зародився цей елемент одягу. В період ізраїльсько-палестинського конфлікту, в 80-і роки минулого століття весь світ спостерігав по телебаченню чорно-білу куфію, піднятому на голову палестинського лідера Ясіра Арафата. Нескладно здогадатися, що звідси і назва - арафатка. Правда, одягав він куфію за допомогою традиційного кільця - Рендел, або уккаль. Дещо пізніше знамениті кутюр'є Європи звернули увагу на арабський головний хустку і зробили його надбанням як чоловіків, так і жінок в сучасному світі моди.

Звичайний хустку або модний аксесуар

. За формою це звичайнісінький головну хустку, який має общеарабское походження. Стилісти успішно застосували його як шийний аксесуар, який прийняла і полюбила молодь. З Палестиною його ріднить тільки традиційна картата забарвлення, яку в арабські країни впровадили англійці. На батьківщині цього головного убору куфію носять виключно з національним костюмом, де не прийнято змішувати класичний костюм з національним. Хоча йорданці і палестинці собі це іноді дозволяють на відміну від арабських країн Перської заліва.Что стосується сучасної моди, то дизайнерську фантазію в плані забарвлення і стилю носіння ніхто не обмежує. Палестинка прекрасно виглядає з шкірою байкерів, сумно-сентиментальним чином емо, яскравою і невимушеній молодіжної модою. Джинси, футболки, вільні светри - не перешкода етнічною елементу.Девушкі надягають її не тільки на шию і на голову, а й створюють за допомогою палестинки імпровізовані пояса на талії і стегнах. Хлопці носять найчастіше на шиї або піднімають вище на обличчя, закриваючи область рота і носа. І все-таки деякі правила є. Найпоширеніший варіант - носіння палестинки на шиї, склавши її трикутником і опустивши гострий кут на груди. Не забороняється скрутити джгутом і пов'язати навколо шиї. В холодну погоду можна накинути на голову як звичайний хустку або шарф, а то і скрутити як тюрбан по-арабськи.