Як оформити ганок. Як оформать ганок на дачі.

Ну, хто не бачив на полотні кінотеатру дідка в кріслі гойдалці, потягується содову і примружений від задоволення. Ноги під пледом, сонечко пригріває і сидить він на відкритій веранді, такому удосконаленому ганку. Не складе ніяких труднощів перефразувати вислів: «театр починається з гардероба» - будинок же з ганку. Це не тільки вхід в ваш таємний світ, а й обличчя, вашого житла. А красиве воно чи ні, залежить від вашого внутрішнього світовідчуття, і природно, пізнань в архітектурі і навичок будівництва.
Інструкція
1
Ви можете зробити ганок будь-якого розміру. Воно може бути маленьким, щоб зупинитися і відкрити двері. Звичайно краще, якщо ви побудуєте терасу, на якій потім розмістіть стіл, стільці і рослини. Обладнайте ганок світильниками, покрийте підлогу неслизьким матеріалом, можете навіть постелити тепла підлога, щоб забезпечити комфорт і безпеку при будь-якій погоді.
2
Яким і де буде вхід в будинок, залежить ще й від планування і конструкції будівлі. Перш ніж будувати ганок зробіть перед вхідними дверима площадку. Її поверхня повинна розташовуватися вище рівня землі, майже на одному рівні з підлогою будинку. Якщо будинок не має високого цоколя, то робіть невисоку площадку. Нехай лише злегка височить над землею і плавно переходить в мощення на ділянці. Якщо цоколь високий, знадобляться сходинки, і огорожу. Щоб піднімати важкі речі, завозити коляску з дітьми зробіть пандус. Потрібен він і для людей з обмеженими фізичними можливостями.
3
Встановіть в парадний вхід красиву двері. Прикрасьте ганок колонами, балюстрадами. Особливий шик йому додадуть ковані перила, мармурові сходи, квіткові вазони, садові меблі на терасі і т.д.Смело експериментуйте з предметами інтер'єру на терасі і деталями ганку, але не забувайте про гармонію і стилі.
4
Зону перед вхідними дверима і драбину, захистіть від дощу і снігу, що б не поскользнуться.Сделайте над входом легкий козирок. Змонтуйте його на дерев'яних або металевих кронштейнах, закріплених в стіні. У будинку сучасного стилю можете підвісити на сталевих тросах. Нехай козирок відрізняється від покрівлі будинку і буде з металу, скла, пластику. Робіть навіс так, щоб з нього безперешкодно стікала вода і сходив сніг за межі майданчика. Якщо козирок великої площі, зробіть йому опору зі стовпів. І пам'ятайте - стиль, матеріал, форма і колір козирка повинні відповідати споруді. Адже у вашого будинку має бути гарне обличчя.