Як позбутися у ванній кімнаті від цвілі. Як почистити штору у ванній кімнаті від цвілі.

Мікроскопічні спори присутні скрізь, але починають активне розмноження саме тоді, коли потрапляють у сприятливе вологе середовище. Тому, якщо в ванній кімнаті ви виявили сліди цвілі , необхідно відразу ж вжити заходів, тому цвіль дуже шкідлива для здоров'я.
Інструкція
1
Зазвичай просте видалення цвілі дає короткочасний ефект. Щоб повністю позбавитися від цвілі, в першу чергу необхідно виявити причини її появи. Перевірте вентиляцію. Для цього піднесіть запалений сірник до отвору. Якщо полум'я відхилилося в сторону, значить канал не забитий. Якщо полум'я практично не рухається, це означає те, що ванна кімната не вентилюється. У цьому випадку краще зателефонувати в ЖЕК і викликати фахівця для прочищення.
2
Щоб позбутися грибний цвілі у ванній, необхідно стежити за вологістю приміщення. Сантехніка та крани завжди повинні бути справні, тому поточні крани і унітаз створюють додаткову вогкість. Якщо протікає труба - текти обов'язково усунути. Ванну кімнату необхідно постійно провітрювати, бо застояне тепле повітря є головною умовою для розвитку цвілі і грибка.
3
Вивести цвіль зі стін ванної можна за допомогою спеціальних антисептичних засобів, які продаються в будь-якому будівельному супермаркеті. Для початку необхідно зачистити уражене цвіллю місце. Якщо цвіль проникла досить глибоко, необхідно видалити всі верстви обробки, аж до бетонної стіни або цегли. Потім очищену ділянку обробити за допомогою валика або розпилювача спеціальним антисептичним розчином, і тільки потім заново поштукатурити стіну.
4
Популярне народний засіб проти цвілі - хлорсодержащий розчин. Обробляючи таким розчином стіни, будьте обережні: мідний купорос і сечовина, позбавляючи від одного виду цвілі, є сприятливим середовищем для розмноження інших. Тому перед використанням такого розчину визначте, який вид грибкової цвілі у вас з'явився.
Зверніть увагу
Всі роботи необхідно вести з використанням спеціальних засобів захисту, тому антисептичні засоби і хлорвміщуючі розчини при попаданні можуть зруйнувати не тільки цвіль.
Неприємна чорнота на стиках кахлю - ознака наявності грибка у ванній. Позбутися від цієї напасті складно, але зробити це вкрай необхідно.
Вам знадобиться
  • - герметик;
  • - шпатель;
  • - протигрибкові і знезаражувальні препарати;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - одноразова тканинна маска;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Основною причиною появи грибка у ванній є постійна сирість. Самі підходящі умови для розвитку цвілі - вологість повітря не менше 70%. І виходить, насамперед, потрібно позбавитися від неї. Ретельно перевірте всі стики каналізаційних і водопровідних труб і усуньте протікання за допомогою сучасних герметиків. Змініть, якщо це необхідно, полотенцесушитель на більш потужний. Обов'язково перевірте вентиляцію на працездатність, встановіть у вентиляційний отвір вентилятор. Теплі підлоги, система кондиціонування повітря у ванній також не будуть зайвими. Пам'ятайте: грибок не живе там, де немає вогкості, а є лише чистий, тепле повітря.
2
Місця, уражені грибком (зазвичай це стики кахельної плитки) ретельно зачистите шпателем, обробіть знезаражуючими протигрибковими препаратами (маються на господарських магазинах). Далі нанесіть на захищені стики (для вірності їх ще можна обробити/просушити паяльною лампою) новий герметик з антигрибкові властивості.
3
Найчастіше проводите прибирання у ванній кімнаті. Грибок не любить ультрафіолетового випромінювання. А тому придбайте побутову ультрафіолетову лампу (благо, їх сьогодні у продажу маса) і хоча б раз на тиждень включається її на півгодини-годину у ванній.
Зверніть увагу
Спори грибка - найсильніші алергени, які потрапляють в наші організми з кожним вдихом. Тому від грибка у ванній позбавлятися життєво необхідно.
Корисна порада
Використовуючи протигрибкові препарати, неодмінно надягайте маску, щоб уникнути ураження органів дихання. Всі роботи з позбавлення від грибка у ванній проводите в гумових рукавичках.