Як купувати хвилястого папугу.

Хвилястий папужка стане прекрасним вибором для тих, хто вирішив завести птицю вперше, адже папужки невибагливі в утриманні і є прекрасними співрозмовниками. Купівля хвилястого папужки - це велика відповідальність, тому поставтеся до неї серйозно, попередньо узгодивши з усіма членами вашої родини.
Інструкція
1
Перед покупкою визначитеся, якого віку, статі та окраса повинен бути хвилястий папужка. Ці параметри допоможуть вам зосередитися на більш важливих моментах, а не розсіювати свою увагу на всіх птахів поспіль.
2
Якщо хвилястий папуга - перше ваше придбання, краще проконсультуватися з досвідченим продавцем-консультантом. Грамотний фахівець не тільки допоможе вибрати папужки, але і розповість все про його зміст і догляді.
3
Уважно спостерігайте за хвилястими папужками безпосередньо в магазині. Здорові птахи активні, рухливі, товариські, допитливі. Крім того, вони моментально реагують на звуки і рухи, що відбуваються навколо них. Якщо один з папужок тримається відокремлено і у нього майже весь час закриті очі, то це привід насторожитися. Можливо, він просто відпочиває, а може бути, це вірна ознака захворювання.
4
Вибравши конкретного папужки, підійдіть до нього ближче. Скажіть кілька фраз, щоб подивитися, чи буде відповідна реакція на ваш голос.
5
Якщо ви хочете швидше приручити папужки, то купуйте молоду пташку. Дізнатися її можна по темному плямі на клювике, майже прозорим кігтики і чорним очам. Більш старші птахи мають білий ободок біля очей і повністю сформоване оперення.
6
Попросіть продавця дістати з клітки вподобаного папугу , щоб оглянути його більш ретельно. З ніздрів не повинні йти ніякі виділення, лапки повинні бути чисті і без наростів, все кігтики на місці.
7
Якщо вам все ж продали хвору птицю, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Віднесіть папугу фахівцеві-орнітологу, який призначить необхідні ліки. Купуючи папугу, ви йдете на певний ризик, т.к. жоден зоомагазин не дасть гарантію, що ваша птах доживе до глибокої старості.
Зверніть увагу
В природі папуги живуть зграями, тому якщо вас часто й подовгу не буває вдома, варто задуматися про придбання двох і більше папужок, т.к. хвилясті папужки не люблять перебувати на самоті. Розмовляють тільки птахи-одиночки і тільки папужки-самці.