Як завести будильник на комп'ютері. зробити на комп'ютері будильник.

Сучасний розвиток комп'ютерної техніки припускає використання її не тільки в робочих або розважальних цілях. Комп'ютери здатні значно полегшити наше життя, правильно організувати її. Однією з можливих функцій домашнього комп'ютера може стати, серед іншого, його перетворення в будильник. Залежно від завдання комп'ютер може включатися вранці і будити вас обраної мелодією, відключатися ввечері самостійно, якщо ви забули його вимкнути і т. Д.
Інструкція
1
Для того щоб комп'ютер придбав функції будильника, можна встановити відповідні програми. І тут тільки від вашої фантазії залежить, яким буде комп'ютерний будильник. Можливо, він буде будити вас голосом мами або включати улюблений серіал в певний час для розслаблення.
2
Для найпростішого комп'ютерного будильника можна використовувати і встановлену Windows XP, особливо якщо ви маєте віддалену роботу і користуєтеся комп'ютером цілодобово.
3
Щоб завести будильник на своєму комп'ютері, увійдіть в меню комп'ютера «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Призначені завдання». Клацніть правою кнопкою миші на вільному місці і створіть нове завдання «Створити» - «Нове завдання».
4
Перейменуйте створений ярлик в «Будильник». Клацніть на ярлику «Нове завдання» правою кнопкою миші, виберіть пункт «Перейменувати».
5
Відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші завдання «Будильник». Виберіть поле «Виконати» і позначте в ньому той файл, за допомогою якого комп'ютер повинен буде будити вас вранці. Це може бути просто мелодія, обрана із застосуванням кнопки «Обзор» з вашої музичної колекції, а може бути спеціально створений вами звуковий файл у форматі file.mp3. У будь-якому випадку, ви повинні вказати шлях до місця розташування потрібного вам музичного або звукового супроводу. В полі «Включено» поставте прапорець.
6
Клацніть мишкою на вкладці «Розклад», періодичність «щотижня», відзначте прапорцями дні тижня, в які вам необхідно вставати по будильнику, час - наприклад, 7.00 (або те, яке вам потрібно) .Щелкніте мишкою по вкладці " Параметри "-" Розбудити комп'ютер для запуску цього завдання ".
7
Натисніть «ОК», введіть пароль користувача, підтвердьте його. Тепер ваш комп'ютер буде будити вас вранці. Мелодію гудка або звуку можна періодично оновлювати. Головне, не відключати комп'ютер від мережі, тримати його в «Режим очікування»
Найголовніший ресурс сучасної людини - час. І досить часто ми втрачаємо дорогоцінні хвилини через те, що не можемо прокинутися вчасно. Багато людей користуються будильником на мобільному телефоні. Але якщо у вас під рукою немає телефону, можете скористатися комп'ютером.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер включений, необхідно перезавантажити його, натиснувши на кнопку «Перезавантаження комп'ютера» в меню «Пуск». У тому випадку, якщо ваш комп'ютер вимкнений, увімкніть його.
2
У процесі завантаження комп'ютера потрібно викликати меню BIOS, натиснувши на клавішу Del на клавіатурі. Протягом декількох секунд ви потрапите в меню.
3
Потім відкрийте пункт «Power Management Setup» і натисніть Enter.
4
У меню, навпроти напису «Resume by alarm» виберіть режим «Enabled». Також тут потрібно вибрати день, місяць і час пробудження.
5
Після того як ви виконаєте ці дії, натисніть клавішу Esc. Збережіть зміни, вибравши пункт «Save & Exit Setup».
6
Далі необхідно вибрати ваш будильник - це може бути будь-яка мелодія. Все що вам потрібно - створити ярлик улюбленої мелодії, а потім перемістити його в папку «Автозавантаження», яка знаходиться в меню «Пуск».