Як приготувати грунтовку. Як пріголтовіть розчин грунтовки.

Перед фарбуванням будь-яку металеву поверхню необхідно обробляти ґрунтовкою. Але якщо її немає поруч, а купити не представляється можливості, то є кілька способів зробити ґрунтовку своїми руками. Продукт буде нітрохи не гірше промислового, а спосіб виготовлення можна вибрати будь-який.
Вам знадобиться
  • - бітум;
  • - бензин;
  • - оліфа;
  • - господарське мило;
  • - вапняне тісто;
  • - лопатка;
  • - мідний купорос;
  • - вода;
  • - тваринний клей.
Інструкція
1
Для приготування грунтовки вам буде потрібно паяльна лампа або багаття. До складу майбутньої грунтовки увійдуть бітум і бензин. Для бетонних поверхонь співвідношення бітуму до бензину буде 1/2, а для металевих - 1/3.Бітум потрібно варити до температури кипіння, а потім вилити в бензин. Отриманий розчин ретельно перемішати - грунтовка готова! Увага! Ні в якому разі не переплутайте і не вилийте бензин в бітум. Так ви можете отримати опіки і травми.
2
Якщо час терпить, можна вибрати більш безпечний спосіб приготування грунтовки. З'єднайте бітум і бензин в вищевказаних пропорціях. Залиште отримане місиво, поки бітум повністю не розчиниться в бензині. На це піде близько двох тижнів. Але приблизно раз в 2 дня відвідуйте свій розчин, помішуючи палицею або лопаткой.Не забувайте накривати ґрунтовку, оскільки бензин може випаруватися і все нанівець.
3
Грунтовка під клейову забарвлення буває миловарню, купоросна і квасцовую. Миловарню готується так: потрібно взяти 400 г тваринного клею і розчинити його в 5 л води, додати нарізане на шматочки мило і поставити на вогонь. Розчин необхідно помішувати до температури кипіння. Купоросна грунтовка готується складніше. У дерев'яну посуд налити близько 3 л киплячої води і розчинити мідний купорос. Паралельно з цим в іншій тарі потрібно варити 2 л клею. У третій ємності необхідно розчинити 250 г господарського мила і додати його в клей. Далі у все це мильне пишність додати 20 г оліфи, а потім повільно додати мідний купорос, долити води до 10 л - розчин готовий! Квасцовую грунтовка виготовляється, як і купоросна, але замість купоросу потрібно додати алюмінієво-калієві галун, попередньо розмішані в 3 л киплячої води.
4
Грунтовка під масляну основу повинна бути на основі оліфи або ж підійде чиста оліфа.Ізвестковая фарбування вимагає відповідної грунтовки. Найпоширеніший спосіб її приготування: в 3 л мильного розчину додати 100 г оліфи і ретельно перемішати. Отримане речовина вливають в 3 кг вапняного тесту і додають води до 10 л. Потім все потрібно процідити і грунтовка готова до використання!
Зверніть увагу
Будьте обережні з посудом для грунтовки, алюмінієва і оцинкована вкрай чутлива до купоросу.
Корисна порада
Якщо розчини вийшли занадто густими, їх можна розбавити розчинником для масляних фарб. Для грунтовки на основі бітуму підійде трохи солярки.