Як приймати настоянку борової матки. Як правильно пити настій борової матки.

Борова матка виростає головним чином в сухих хвойних лісах Сибіру. Її лікувальні властивості були відомі з давніх часів. В даний час вона широко застосовується в народній медицині для лікування гінекологічних захворювань, а також хвороб нирок. Використовується борова матка головним чином у вигляді водних, або спиртових настоянок. Слід пам'ятати, що готувати ці настоянки необхідно в неокісляющейся посуді (скляному, емальованому, керамічному). Як приймати настоянку боровой матки ?
Інструкція
1
При запаленні придатків, треба розвести близько сорока крапель спиртової настоянки в 100 мл води. Приймати тричі на день за одну годину до їжі. Курс лікування - тривалістю від трьох тижнів до декількох місяців (залежно від ступеня захворювання).
2
При безплідді. 10 грам борової матки слід залити 1 склянкою окропу, витримати близько двадцяти хвилин і процідити. Приймати по 1 столовій ложці три-чотири рази на день за одну годину до їди, протягом як мінімум місяця.
3
При аменореї. Настій борової матки приймати по 1 чайній ложці три рази на день за п'ятнадцять хвилин до їжі. Курс лікування - один місячний місяць, потім чотири дні перерви, після цього повторити лікування.
4
При фиброме. За півгодини до їжі приймати настоянку борової матки - по 10 крапель, попередньо розчинивши у воді, два рази на день. Курс лікування - три тижні. При необхідності курс повторити через десять днів.
5
При спаечних процесах. 1 столову ложку спиртової настоянки розвести в невеликій кількості води і приймати за півгодини до їжі, три рази на день. Курс лікування - три тижні.
6
При непрохідності і запальних процесах в трубах. 1 чайну ложку спиртової настоянки розчинити у воді і приймати тричі на день протягом трьох тижнів.
7
При мастопатії. 10 крапель спиртової настоянки розвести у воді і приймати тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування - місячний місяць. Потім перерва чотири дні і курс повторити.
8
При поликистозе яєчників. Необхідний тривалий прийом відвару борової матки - до 1 року. 1 столову ложку борової матки залити 1 склянкою окропу і зігрівати на водяній бані двадцять хвилин. Потім настояти в теплому місці протягом трьох годин і процідити. Курс лікування - близько двадцяти чотирьох днів, потім перерва чотири дні, після чого курс повторити. І так протягом півроку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9n5QFcVx9-4