Як зробити остуду. остудити свої почуття.

Дуже часто люди страждають від нерозділеного кохання і нерідко вдаються навіть до такого засобу, як магічний приворот, для того щоб привернути до себе любов об'єкта своєї симпатії. Проте буває й так, що людині надмірно докучають чиїсь почуття, і він мріє охолодити їх. Саме для таких випадків існує остуда - протилежність любовного привороту. Якщо вам потрібно охолодити чиїсь почуття, навчитеся правильно робити остуду .
Інструкція
1
Якщо ви самі страждаєте від нерозділеного почуття, застосуйте остуду до самого себе - для цього, дивлячись на неприємні вашому погляду відходи, скажіть змову, порівнюючи людину, до якої ви хочете остудити свої почуття, з цими відходами. Повторюючи змова раз за разом, ви будете відчувати, як почуття починають йти або змінюватися на огиду.
2
Також ви можете виконати остуду за допомогою символів холодного та гарячого. Для цього обряду підготуйте свічку, цвях і склянку холодної води, а також обчисліть підходящий день для вчинення остуди - це повинен бути вівторок або суботу, що випали на убутну місяць. Затисніть в плоскогубці цвях і нагрійте його над запаленою свічкою. Розпечений цвях помістіть в склянку з водою, а потім скажіть змову: «Як цей цвях охолов, так і почуття мої до (ім'я) охололи». Випийте воду зі склянки. Якщо згодом ви помітите, що обряд не подіяла, повторіть його з тим же самим цвяхом.
3
остудити можна виконати ще одним способом - за принципом подібності. Візьміть фотографії людей, яких ви хочете розлучити один з одним, а потім помістіть фотографії в ємність з водою. Ємність виставте на мороз, щоб вода замерзла, а потім розбийте лід в ємності молотком зі словами «Як вода застигла, так і почуття (ім'я) до (ім'я) охололи. Як я лід розбила, так союз (ім'я) і (ім'я) назавжди розрубала. Хай буде так ». Візуалізують в думках розставання людей, а потім порозсипайте якомога далі один від одного шматочки льоду. Фотографії порвіте.
4
В таких обрядах ви підкріплюєте словесний змова виробленими діями, але ви також можете обійтися одним змовою - в цьому випадку вам потрібно більш ясно і чітко уявити в думках те, чого ви хочете домогтися. Для найкращої візуалізації користуйтеся фотографіями людей, яких ви хочете розлучити.
5
Якщо ви хочете не тільки розлучити кого-небудь, а й розсварити, прочитайте наступний змову: "На море Окіяне, на острові Буяні, під алатир-каменем лежить сила могутня. Беру я ту силу і на (ім'я та ім'я ) кидаю, щоб мучилися вони один з одним і лаялися, світу не знали, любов забули і лише в ненависті жили. Як сила та могутня несе (ім'я та ім'я) ненависть злючий, злобу колючий, сльози горючі. Не бувати добру у них, а лише злобі чорної, худий. Слова мої горами замикаються, вітрами задуваються, водою до (ім'я та ім'я) несуться і навколо них злими зміями в'ються ". Проколіть фотографію в процесі виголошення заклинання голкою.