Як очистити віртуальну пам'ять. Як чистити файл підкачки.

Якщо при роботі на комп'ютері у вас часто з'являється вікно «Недостатньо віртуальної пам'яті», за аналогією з пам'яттю оперативної, само собою напрошується рішення - потрібно очистити віртуальну пам'ять. Це не правильне рішення. Проблема нестачі віртуальної пам'яті вирішується абсолютно іншими методами. Але якщо вас хвилює збереження вашої секретної інформації: логінів, паролів і так далі - то файл підкачки, він же віртуальна пам'ять, дійсно потрібно очистити.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть «Виконати». У створеному рядку наберіть regedit. Ви відкрили редактор системного реєстру, з яким потрібно бути особливо обережним.
2
Послідовно відкриваючи меню, що випадає папок, натисканням на «+» проходимо шлях HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Session Manager \ Memory Management.
3
Праворуч знаходимо рядок «ClearPageFileAtShutdown». Вибираємо її і викликаємо правою кнопкою миші меню, вибираємо "Змінити" і в полі "Значення" вводимо «1». Таким чином, після кожного перезапуску комп'ютера віртуальна пам'ять, а конкретніше файл підкачки буде очищатися.
4
Другий варіант вирішення проблеми, який призведе до такого ж результату, наступний. Натисніть кнопку «Пуск» і знайдіть «Панель управління».
5
Оберіть послідовно пункти «Адміністрування», «Локальна політика безпеки», «Параметри безпеки», рядок «Завершення роботи: очищення сторінкового файлу віртуальної пам'яті». Відкрийте правою кнопкою миші меню, виберіть «Властивості» і відзначте «Включити».
6
Натисніть «Застосувати», після цього «ОК». Перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
Якщо на вашому комп'ютері занадто часто спливає повідомлення про нестачу обсягу віртуальної пам'яті, вам слід подумати про її розширення.