Як фарбувати балончиком. балончиком по тканині.

Фарба в балончиках зручна для важкодоступних поверхонь. Для фарбування не знадобляться кисті, розчинники та інші малярські приналежності. Фарба в балончиках підходить практично для будь-якої поверхні, правда, деякі з них мають бути попередньо заґрунтовані. Розводити таку фарбу не потрібно, балончиком можна відразу користуватися.
Вам знадобиться
  • Балончики з фарбою
  • Респіратор
  • Гумові рукавички
Інструкція
1
Насамперед вам треба вибрати і придбати балончики з фарбою. У кожному з них міститься не тільки фарба, але і розчинник, щоб вона не густіла. Зберігати відкритий балончик можна приблизно 2 роки, і весь цей час його можна використовувати, фарба не засихає. Точний термін зберігання можна дізнатися, переглянувши маркування на балончику. Купуючи фарбу, пам'ятаєте, що витрата для балончиків зазвичай набагато більше, ніж для звичайної фарби, так як велика кількість розчинника знижує густоту кольору.
2
Незважаючи на те, що виробники намагаються робити фарби в балончиках якомога безпечнішими, вони все одно містять токсичні речовини. Тому перед тим, як почати щось фарбувати, надягайте респіратор. Також знадобляться гумові рукавички. Реклама запевняє, що фарба з балончика не потрапляє на одяг і не розтікається, але насправді ви все одно, швидше за все, забрудниться, тому використовуйте стару і непотрібний одяг.
3
Для того щоб пофарбувати балончиком поверхню, не обов'язково вміти наносити фарбу, але потрібно керуватися декількома правилами. Рука не повинна затримуватися над яким-небудь ділянкою фарбується. Вона повинна рухатися швидко, інакше ви ризикуєте отримати патьоки. Краще кілька разів пройтися струменем над якимось ділянкою, ніж довго тримати над ним балон. Це правило забезпечує рівний шар фарби.
4
Тримайте руку на відстані приблизно 30 см від поверхні, що фарбується. Якщо є сумніви щодо товщини шару фарби, то краще нанести менше, а потім докрасіть, ніж перестаратися. Зайва фарба потече, буде довго сохнути, висохне нерівно або збереться в невеликі скупчення. Фарбувати краще не однієї довгої струменем, а робити невеликі, у кілька секунд, струменя.
5
Після того, як ви закінчите фарбувати, якщо балончик ще не порожній, то зніміть форсунку, переверніть і продміть її. Це потрібно зробити, щоб фарба не засохла, інакше користуватися балончиком стане неможливо.