Як поставити якір.

Якщо ви хочете добитися певної популярності в інтернеті, розкрутити свої веб-проекти, отримати прибуток і залучити до своїх товарів і послуг нових клієнтів, вам необхідно освоїти технологію просування сайтів, в якій важливу роль відіграють правильно побудовані системи посилань. Активне посилання з коректним якорем, або анкором, буде вагомою для вашого сайту, і такі посилання потрібно вміти будувати для його успішного просування.
Інструкція
1
Якір всередині посилання - це ключове слово або ключова фраза, що просуває веб-сторінку. Весь вміст тега є анкором, тому, якщо ви хоча б мінімально знайомі з мовою HTML, ви легко зможете поставити на сайт активне посилання з анкором, клікаючи по якій, будь-яка людина зможе перейти безпосередньо на вказаний сайт. Найпростіше прописати анкор прямо в коді: текст якоря .
2
Таким чином, замість простого посилання виду http://www://ви отримаєте повноцінне активне посилання у вигляді текстового словосполучення, яке буде виділено, і ви зможете перейти на сайт, вказаний в тезі, клікнувши на слово-якір . Відкриваючим тегом в даному випадку є тег , а закриває - .
3
Якщо ви хочете опублікувати активне посилання там, де звичайний HTML-код не діє (наприклад, на форумі, так як більшість форумів використовують BB-код), введіть посилання наступним чином: [url = адрес_сайта] якір [/url ] Код ви можете як набрати вручну на клавіатурі, так і скористатися готовими засобами форматування у вікні редагування записи форуму.
4
Ви можете доповнювати свої активні посилання додатковими параметрами - наприклад, прописувати в коді посилання, в якому вікні вона повинна відкриватися, а також додати в код атрибут title, завдяки якому визначається заголовок посилання, який відвідувач сайту побачить, навівши на неї курсор миші. Дані атрибути вводите наступним чином: текст якоря .