Як вибрати килимок для миші.

Це тільки на перший погляд здається, що для будь-мишки підійде будь килимок . Насправді багато в чому рівень зручності роботи мишкою залежить від обраного килимка. Для деяких типів комп'ютерних мишок потрібно, щоб килимок був з певного матеріалу. Якщо до лазерної мишці підібрати неправильний килимок, працювати з нею буде незручно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, миша
Інструкція
1
Вибирати килимок потрібно виходячи з типу вашої мишки. Якщо у вас мишка ще старої модифікації (на коліщатку), особливих варіантів у вас немає. Найкращий вибір для такої мишки - це корковий килимок. Також для кулькової мишки можете придбати матерчатий килимок. По ньому мишка буде рухатися гладко і не буде ковзати кульку. Не рекомендується купувати для кулькових мишок пластикові та скляні килимки, так як працювати на них буде незручно: кулька мишки матиме погане зчеплення з таким типом покриття і буде постійно прослизати.
2
Якщо у вас оптична або лазерна мишка, то килимок краще вибрати пластиковий або скляний. На таких типах килимків точність пересування курсора мишки по монітору буде кращою порівняно з матерчатим килимком. Скляний килимок придбайте в тому випадку, якщо ви активно граєте у відеоігри. Лазерна та оптична мишка буде ковзати по таким коврикам швидко і точно.
3
Розмір килимка потрібно купувати виходячи з цілей використання мишки. Для звичайної роботи підійде маленький або середній розмір, для відеоігор краще брати спеціальний геймерський килимок з більш широкою площею. Грати у відеоігри тоді буде більш зручно.
4
Людям, які у зв'язку з роботою довгий час просиджують за комп'ютером, варто більш уважно вибирати килимок. Адже їм доводиться відчувати постійну напругу в руці з мишкою. Тому потрібно брати такий тип килимка, який дозволить хоча б частково зняти цю напругу. Існують спеціальні килимки з силіконовою подушкою, які підтримують кисть під час маніпуляцій з мишкою. Якщо ви теж багато проводите час за комп'ютером, придбайте саме такий килимок. Працювати мишкою буде зручніше, і ви не будете відчувати сильної втоми в кисті руки.
5
Сучасні килимки мають різний дизайн. Форм-фактор килимка - це справа індивідуальних смаків кожного окремо взятого користувача.