Як зробити вибір операційної системи.

К вибору операційної системи (ОС) варто підходити відповідально, оскільки багато в чому від неї залежить, наскільки зручно буде працювати на комп'ютері. Правильно підібрана ОС дозволить реалізувати весь потенціал вашого комп'ютера і задіяти всі його ресурси. Також від вибору операційної системи залежить, які програми ви зможете встановити на свій комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Робити вибір операційної системи варто, виходячи з цілей користувача і конфігурації ПК. На сьогоднішній день найпопулярніші операційні системи - Windows XP і Windows 7. Є ще й Windows Vista, але вона так і не змогла витіснити Windows XP. Тим більше Windows 7 - це, по суті, допрацьована Vista.
2
Насамперед, абстрагуйтеся від потужності вашого комп'ютера. Якщо у вас комп'ютер середньої потужності з невеликим об'ємом оперативної пам'яті, варто звернути увагу на Windows XP. Ця операційна система не так сильно вимоглива до апаратних ресурсів порівняно з Windows 7. Якщо у вас обсяг оперативної пам'яті менше 2 гігабайтів, перевагу варто віддати Windows ХР. Саме на такий операційній системі ви зможете комфортно працювати.
3
Також якщо ви граєте у відеоігри, врахуйте, що на Windows ХР при середній потужності ПК ігри працюватимуть значно краще, а на Windows 7 можуть гальмувати або взагалі не запускатися. Звичайно, на Windows 7 реалізовані передові технології у відеоіграх, такі як DirectX 11, але реально їх відчути можна тільки на потужному ПК з новітніми відеокартами, які підтримують цю технологію.
4
Якщо у вас потужний комп'ютер з мінімум двома гігабайтами оперативної пам'яті і хоча б із середнім двоядерним процесором, оптимальним варіантом буде установка Windows 7. Це найновіша операційна система, що підтримує всі останні технології і володіє красивим інтерфейсом. Незважаючи на те, що Windows ХР все ще популярна і затребувана операційна система, майбутнє за Windows 7. Всі сучасні програми пишуться саме під цю операційну систему. До того ж власники нових відеокарт можуть сповна насолодитися якісною графікою у відеоіграх.
Корисна порада
Існують різні варіації Windows 7. Для домашнього користування хорошим варіантів буде Home Premium. Якщо у вас ноутбук, врахуйте, що час автономної роботи на Windows 7 може бути менше порівняно з Windows XP.