Як оформити батьківський куточок в дитячому саду.

Будь вихователь знає, наскільки важливо налагодити хороший контакт з батьками вихованців. Від цього залежить результативність освітнього та виховного процесів. Тому оформлення куточка для батьків - важлива, першорядне завдання для вихователя.
Інструкція
1
Перш, ніж приступати до оформлення, продумайте що і де ви помістіть, без якої складової вам не обійтися. Домагайтеся естетичності та актуальності в оформленні.
2
Батьки цікавляться тим, як проходить день дитини в саду . Тому вивісите інформацію про режим дня. Вона повинна постійно оновлюватися. Напишіть, які розвиваючі ігри проводяться з дітьми, як реалізовується підготовка до школи.
3
Обов'язково повинно знайти відображення те, яких успіхів добилися діти. Можна вивісити фотографії з цікавих заходів або дипломи та грамоти хлопців.
4
Батьки повинні відчувати гордість за свою дитину. Тому, якщо ви виставите дитячі вироби або малюнки, їх це порадує. Не забудьте підписати роботи дітей. Регулярно оновлюйте виставку.
5
Відведіть місце для меню, яке має бути на кожен день. Причому, потрібно знайти місце для інформації про норми продуктів, необхідних дитячому організму, а також інформації про здоровий спосіб життя.
6
Якщо діти придумають вірші або підготують малюнки про користь спорту в їх житті, обов'язково знайдіть містечко поряд з інформацією про здоровий спосіб життя. Це можуть бути малюнки про похід на лижах усією родиною або про поїздку в ліс за грибами.
7
Вивісите графік щеплень та медичного огляду, а також рекомендації лікаря.
8
Необхідно також познайомити батьків з датами і темами батьківських зборів.
9
Обов'язково в батьківському куточку повинен бути вивішений список з телефонами та адресами організацій, що займаються питаннями дітей. Наприклад, телефон довіри або соціальної служби.
10
Поради психолога чи соціального педагога - дуже важлива складова куточка для батьків. Вони допоможуть в складних ситуаціях знайти правильне рішення.
11
Оформлення куточка може бути різним у кожного вихователя. Все залежить від творчих здібностей і фантазії педагога дошкільної освіти.