Як поставити копірайт на фото.

Захист авторських прав в інтернеті стосується не тільки книг, музики і живопису, а й фотографії . Кожен фотограф, що публікує в мережі свої знімки, стикається з ризиком крадіжки фотографій - веб-майстри, а також прості користувачі інтернету скачують фотографії, а потім викладають їх на своїх сайтах, використовують для колажів, оформлення веб-сторінок і багатьох інших цілей.
Інструкція
1
Для того щоб захистити свої авторські права, розміщуйте на своїх фотографіях перед публікацією копірайт у вигляді водяного знака. Завантажте в Фотошопі фотографію, яку ви хочете опублікувати в інтернеті, а потім виберіть на панелі інструментів Horizontal Type Tool - текстовий інструмент.
2
У потрібному місці фотографії клікніть лівою клавішею миші і позначте прямокутну область для майбутнього тексту. Введіть текст - наприклад, адресу свого сайту або своє ім'я.
3
Натисніть на верхній панелі на кнопку Toggle the Character and Paragraph panels, щоб відредагувати зовнішній вигляд вашої написи - виділіть її та встановіть потрібний шрифт, розмір і колір шрифту, а також ви можете виділити напис курсивом, підкресленням та іншими засобами форматування .
4
Налаштувавши зовнішній вигляд написи, відрегулюйте розташування копірайту на фотографії - найкраще перемістити його в нижній кут зображення. Якщо ви хочете, щоб копірайт розташовувався не горизонтально, а вертикально, виберіть у меню Edit розділ Transform і клікніть на опцію Rotate 90 CCW.
5
Для переміщення напису використовуйте інструмент переміщення - Move Tool. Щоб викликати його, клікніть на клавіатурі на клавішу V. Після цього налаштуйте напис так, щоб вона була напівпрозорою - відрегулюйте прозорість текстового шару в палітрі шарів. Для водяного знака досить встановити прозорість в 50-60%.
6
Для того щоб згодом автоматизувати процес установки копірайту на численні фотографії, ви можете створити макрос або Action. Для цього створіть новий макрос, натиснувши відповідну кнопку на панелі макросів і натисніть кнопку запису.
7
Після цього повторіть всі описані вище дії зі створення та розміщення копірайту і натисніть Stop. Макрос буде записаний, і тепер для того щоб застосувати його до будь-якої фотографії, вам досить вибрати його із списку і натиснути кнопку відтворення.