Як малювати в фотошопі портрети.

Красивий і оригінальний жіночий портрет можна намалювати не тільки фарбами та олівцями на папері, а й засобами комп'ютерної графіки. Маючи встановлений Фотошоп, а також планшет і перо, ви можете освоїти техніку малювання портретів на комп'ютері, і створювати ефектні і красиві зображення, наближаючись до рівня сучасних графічних майстрів.
Інструкція
1
Для початку створіть в Фотошопі новий документ і за допомогою планшета зробіть начерк - нанесіть на білий фон основні лінії і контури майбутнього портрета, намітьте розташування рис обличчя, створіть силует зачіски тонкими лініями. Коли ескіз буде готовий, створіть палітру кольорів для малювання шкіри.
2
Створіть окремий шар і виберіть декілька основних кольорів, якими ви будете зафарбовувати шкіру - основний тон, а потім пара більш світлих і темніших перехідних тонів. Згодом вам не доведеться вибирати кольори під час малювання - достатньо буде перейти на шар з палітрою і за допомогою піпетки вибрати потрібний відтінок.
3
Зафарбуйте всю шкіру на портреті нейтральним основним кольором, щоб створити основу, а потім опрацювати тіні більш темним відтінком. Виберіть ніжно-рожевий колір для губ і намітьте їх контури. Більш світлими відтінками бежевого відзначте області на обличчі, на які падає світло, а потім більш детально намітьте затінені ділянки і вилиці.
4
За допомогою основної кисті з настройками Shape Dynamics і прозорістю в 70% товщиною в 2-4 пікселя намалюйте брови, направляючи волоски в одну сторону. Кінчики брів робіть тонкими і витягнутими за допомогою різних рівнів натискання пера на планшеті.
5
Зафарбуйте очі основними кольорами, злегка затемнюючи краю, а центральний ділянку очного яблука роблячи трохи світліше. Затіните верхню повіку, а також накладіть невелику тінь на нижню повіку. Освітлити райдужну оболонку, вималювати на основному тоні очі чорний зіницю і відвівши від нього багато тонких промінчиків.
6
Зробіть райдужку об'ємною, прорисовуючи ці промінчики пензлем різної товщини. Навколо внутрішнього куточка ока додайте світла пляма, а потім намалюйте в куточках очі рожеві точки. На новому шарі намалюйте вії темною тонким пензлем з 60% -й прозорістю. За допомогою Dodge Tool і Burn Tool освітлити і затемните деякі фрагменти очей, роблячи їх більш глибокими і живими.
7
Після очей намалюйте губи - прорисуйте поверх основного кольору тіні в куточках, а також плями світла. Окресліть вигнуті лінії, що формують контур губ, і тонкої розсіяною пензлем намалюйте текстуру губ. На верхню губу нанесіть невеликий світловий ділянку, а потім створіть коригувальний шар з рівнями (New Adjustment layer> Levels) і подправьте основний тон малюнка.
8
Об'єднайте шари і створіть копію створеного шару. Додайте трохи шуму, вибравши в меню фільтрів Add Noise, і встановивши значення 7-9%, а потім зітріть шум з усіх дільниць малюнка, крім шкіри. Текстурируются шкіру, використовуючи основні перехідні кольори з палітри, а потім намалюйте волосся.
9
Для початку створіть загальний об'єм волосся, намітивши всередині контуру області більш темного і більш світлого кольорів, а потім прорисуйте пасма в місцях ковзаючого кольору. Там, де світло не висвітлює волосся, затемните їх. Створіть для портрета фон.