Як обставити квартиру-студію. квартира студія 20м облаштування.

Не всі в Росії знають, що являє собою квартира-студія. Раніше на ринку нерухомості не було пропозицій подібного типу, і мало хто прагнув створювати аналогічні проекти. Звичайно, можна орієнтуватися на американські фільми. Проте вони не можуть дати закінчений образ справжньої квартири-студії.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили облаштувати житлоплощу по типу квартири-студії, варто робити все поступово. Тоді гарантований якісний результат. Для початку визначтеся з простором. Коли отримуєте порожнє приміщення, є два шляхи: будувати стіни і перегородки або зонувати площу більш оригінальними способами. Як тільки чаша терезів схиляється до останнього варіанту, можна починати облаштування квартири-студії.
2
При облаштуванні квартири-студії ви можете зіткнутися з безліччю проблем, так що не варто сподіватися на простоту і легкість. Людям без креативного мислення варто звернутися до фахівців-дизайнерам. В іншому випадку у вас вийде кімната з величезною кількістю речей.
3
Як тільки ви повірили в свої сили і багату фантазію, беріть папір і олівець і починайте планувати. В першу чергу необхідно виділити зони. Щоб здійснити це, можна використовувати рівні, сходинки, ніші, різні будівельні матеріали, що відрізняє підлогове покриття і т.д. В крайньому випадку, ви можете дозволити собі гіпсокартонну стіночку, книжковий стелаж посеред кімнати або ширму.
4
Необхідно виділити центральне місце в квартирі. Буде це спальня, кухня або їдальня, залежить тільки від вас. Намагайтеся залишати небагато місця навколо кожної зони. Це дозволить провести незримі коридори. У квартирі не повинно з'являтися враження, ніби ви спите на плиті, а готуєте на журнальному столику. Все повинно бути зоновано.
5
Та частина квартири, де сидітимуть гості, повинна бути особливо помітна. Для цього можна покласти килим під ноги, розставити півколом дивани та крісла і т.д. Це місце можна відокремити від спального за допомогою книжкового стелажа, який створить якусь атмосферу інтимності. Щоб не привертати увагу до вашого ліжка, необхідно робити спальню дуже скромною і непомітною.