Як замінити фон у фотографії. Як поміняти задній фон фотографії.

Часто буває так, що фотографія вам подобається усім, крім фону, на місце якого так і проситься щось більш мальовниче і оригінальне. Уміння поєднувати фотографії та замінювати на них фон дуже знадобиться вам в досвіді оформлення та обробки фотографій. За допомогою фону можна до невпізнання змінити будь-яку фотографію, навіть саму звичайну. Серед безлічі технік зміни фону зустрічаються і більш складні, і більш прості.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії, з яких ви будете створювати одну загальну. Ці фотографії повинні бути приблизно одного розміру і дозволу, а також однакового качества.Скопіруйте фонову фотографію і вставте її на відкриту фотографію з об'єктами, які повинні будуть згодом виявитися на новому фоне.Пока ви бачите, що новий фон повністю закриває фотографію, і жоден об'єкт на ній не видно.
2
Проявити необхідні об'єкти крізь фон дуже легко.К фоновому шару, який розташовується у верхньому рядку списку шарів, додайте маску (Add Layer Mask). Виберіть пункт «Hide All» - білий квадрат заповниться чорним кольором, який робить зображення маски невидимим. Як бачите, фон зник, і ви знову дивіться на фотографію з об'єктами.
3
Візьміть кисть середнього діаметра і виберіть в палітрі білий колір. Збільште фотографію так, щоб вам було зручно з нею працювати, і щоб ви не пропустили жодного елемента. Почніть акуратно зафарбовувати білим ті області, які ви хочете бачити новим фоном. Ви побачите, як починає проявлятися фонове зображення. Обробляйте пензлем тільки ті області, які повинні бути заповнені новим фоном. Людей і предмети на фотографії, які повинні будуть опинитися на новому фоні, чіпати не потрібно. Коли ви дійдете до дрібних і складних елементів, які потрібно буде акуратно відокремити від фону, збільште масштаб ще більше, візьміть тонку кисть і розфарбуйте важкодоступні місця. Тепер ваш об'єкт знаходиться на потрібному вам фоні.