Як відкрити міні-бізнес.

Відкриття міні- бізнесу не зажадає великих витрат, крім того, ваш міні-бізнес при належному розвитку може вирости і почати приносити досить високий прибуток. Основний плюс маленького бізнесу полягає в тому, що ви можете просто займатися тим, що вам подобається. При цьому ви будете отримувати прибуток.
Інструкція
1
Ідеї для міні-бізнесів буквально витають в повітрі: це газетні кіоски, маленькі домашні пекарні, ательє, домашні дитячі садки ... Подумайте про те, чим би вам хотілося займатися, про свої хобі. Напевно такі думки дадуть вам відразу декілька відповідних ідей.
2
Складіть невеликий бізнес-план. Він допоможе вам розібратися, які кроки і в якій послідовності варто вжити для вашого починання. Також ви зможете підрахувати, які інвестиції потрібні для вашої справи. Найкраще буде, якщо ви складете бізнес-план самі, проте можна завантажити готовий (наприклад, тут: http://www.openbusiness.ru/html_other/download). Побачивши, як складаються бізнес-плани, вам буде легше написати свій.
3
У бізнес-плані приділіть особливу увагу тому, як ваш міні-бізнес буде розвиватися. Будь-хто, навіть самий скоромний бізнес може при хорошому управлінні стати більшими і прибутковіше. Думайте на кілька кроків вперед - про залучення клієнтів, розширенні виробництва і найманні співробітників.
4
За законом будь-який бізнес повинен бути зареєстрований. Якщо ви відкриваєте міні-бізнес, то вам не знадобиться юридична особа, на оформлення якого може піти досить багато часу і коштів, так необхідних підприємцю. Зареєструйтесь в податковій інспекції за місцем проживання як індивідуального підприємця, заплативши державне мито в розмірі 800 рублів. Для деяких видів бізнесу доведеться подбати про отримання необхідних дозволів і ліцензій (якщо ви збираєтеся робити і продавати продукти харчування та ін.).
5
Спочатку ви можете працювати у власній квартирі. У ній, якщо ви індивідуальний підприємець, ви вправі, наприклад, відкрити ательє або пекти торти на продаж. Все, що вам знадобиться для початку роботи - закупити потрібні матеріали або обладнання.
6
Міні-бізнес, як і будь іншої бізнес, також потребує реклами. Спочатку просто розкажіть про ваше починанні своїм знайомим. Напевно вони зможуть стати вашими першими клієнтами. Недорогий і ефективною вважається також контекстна реклама в інтернеті. Нарешті, увагу до вас зможе залучити яскрава вивіска - наприклад, якщо ви відкрили манікюрний салон. Вид реклами залежатиме від специфіки вашого міні-бізнесу.