Як очистити тканину від клею.

Як стає прикро, коли намагаючись щось полагодити за допомогою клею, ви ізмазиваете улюблений одяг. Подібна ситуація може статися в сім'ях, в яких є маленькі діти, які так і норовлять забруднити все навколо. Не варто відразу ж засмучуватися - видалити плями клею з одягу можна. Буде набагато краще, якщо ви помітили це відразу ж, і пляма не встигло висохнути остаточно. Отже, пройдемося по різновидам клею і способам його видалення з коханою одягу.
Інструкція
1
ПВА: необхідно запрати одяг в теплій воді або ж скористатися горілкою і оцтом, які наносяться за допомогою звичайної ганчірки.
2
Силікатна клей: в цьому випадку вам допоможе прання в мильному розчині з додаванням 1 чайної ложки звичайної соди (вода повинна бути гарячою).
3
Супер клей: залежно від типу тканини, можна використовувати ацетон (може пошкодити делікатні речі) або гарячу воду з додаванням 1 столової ложки оцту (на склянку рідини).
4
Клей «Момент»: щойно залишені плями легко видаляються за допомогою бензину. Якщо ж пляма вже досить старе, можна спробувати вивести його шляхом спеціальних засобів, якими розчиняють фарбу. Якщо це не врятувало вашу улюблену одяг, швидше за все, її доведеться викинути.
5
Канцелярський клей: достатньо звичайної прання у холодній воді.
6
Гумовий клей: для цього випадку в магазині можна придбати спеціальну пасту «Хвилинка».
7
Казеїновий клей: такий вид клею віддаляється замочуванням в теплом гліцерині, після чого необхідно випрати улюблену річ у воді з нашатирним спиртом (через 2 години). А от з джинсової тканини плями клею краще видаляти бензином.
8
Столярний клей: свіжа пляма такого клею видаляють пранням в гарячій воді після 5-годинного перебування у тазику з холодною. А от старі плями занурюють в теплу воду. Через якийсь час клей розмокає, і його можна зчистити звичайної монетою або чим-небудь схожим.