Як додати текстуру.

Багато користувачів програми Adobe Photoshop користуються можливістю без швів заповнити малюнком виділену область. Для цього застосовується Текстура (Patterns). У програмі є стандартні набір текстур, але при бажанні можна встановити і інші візерунки.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно завантажити вподобані текстури з інтернету. Існує безліч сайтів, на яких ви зможете це зробити абсолютно безкоштовно. Викачані файли мають розширення * .pat. Зберігати їх краще в спеціально створену папку, щоб потім було зручніше встановлювати.
2
Тепер відкрийте програму Adobe Photoshop, виберіть інструмент «Заливка» (Paint Bucket Tool). Потім у рядку атрибутів, у вікні «Заливка» (Fill) виберіть пункт «Візерунок» (Pattern).
3
Відкрийте панель зі стандартними текстурами і натисніть праворуч на кнопку зі стрілочкою. Відкриється меню, внизу якого є список завантажених візерунками. Спробуйте натиснути на вподобане назву, погодьтеся із заміною і подивіться які текстури завантажаться.
4
Щоб завантажити викачані вами текстури, натисніть на кнопку «Завантажити візерунки ...» і вкажіть шлях до потрібної папки. Виберіть файл і натисніть «Завантажити».
5
Опустивши смугу прокрутки вниз, ви побачите завантажені візерунки. Вибирайте потрібний і за роботу!
Корисна порада
Натискаючи на кнопку «Завантажити візерунки ...», ви додаєте текстури до вже наявних, а кнопкою «Замінити візерунки ...» - міняєте їх на вибранние.Для того щоб відновити первинну картину, слід натиснути кнопку «Відновити візерунки ...».