Як ліпити з снігу з дитиною. Як вилікувати грижу у новонародженої дитини.

 •  Зима - казкове, чудесне час для вашої дитини. Бурульки самої різної форми і розмірів, крижані калюжі, по яких можна покататися. Як це все цікаво! І, звичайно, сніг. Він не тільки дуже красивий, з його допомогою можна придумати купу цікавих ігор і зробити прогулянку веселою і незабиваемой.Необходімо, щоб нічого не відволікало від веселощів. Тому одяг потрібно ретельно продумати, і свою і малюка. Вона не повинна промокати, не повинна заважати активно рухатися. Ви не повинні замерзнути або перегрітися. Треба уважно подивитися, скільки і що саме потрібно надіти. Існує дуже просте правило - не надягайте на дитину більше одягу, ніж на себе. Обов'язково візьміть запасні рукавиці, вони якраз промокають найшвидше. Можна не одну пару, тоді ручки довше будуть в теплі.
 •  Найголовніше розвага взимку - ліплення зі снігу. Можна принести з дому різні предмети, які можуть стати в нагоді. Сонячні поламані окуляри, морквина, старий непотрібний шарф, кілька пляшечок з підфарбованою водою. Сніговика зліпити нескладно. Ліпляться три кулі, великий, середній і маленький. Великий в самому низу, маленький - це голова. Прикрасити сніговика можна як завгодно. Горобина, палички, колоски, ну і те, що принесли з собою, допоможуть втілити будь-яку фантазію вашу і дитини. Щоб снеговику не було нудно, зліпіть йому подружку.Із снігу можна зліпити що завгодно, не тільки сніговика. Черепашка, зайчик, кицька, собачка - все, на що вистачить фантазії. Уміння тут не важливо, головне бажання.
 •  Якщо ви вийшли погуляти великою компанією, можна зробити зі снігу дві фортеці, загородження висотою по груди дитині, щоб за неї можна було сховатися. Розділитися на команди і почати стрілянину сніжками. Це дуже весела гра, адже беруть участь усі. І переможе, звісно, дружба!
 •  Якщо шар снігу не великий, можна спробувати розкопати з дитиною сніг. Під ним можна знайти зелену травичку. Дуже цікаво буде дізнатися малюкові, як травичка зимує під снігом, хто ще там може прятаться.Очень цікаво роздивлятися на снігу сліди і розгадувати, хто їх залишив. Представляти, що це за тварина або який пройшла людина.
 •  Для самих маленьких можна ліпити зі снігу пасочки, такі ж, як з піску. Форми можуть бути різними. Можна отримані фігурки розфарбувати кольоровою водою, яку ви взяли з собою з дому. Якщо трохи почекати, фігурки замерзнуть і стануть твердими і дуже красівимі.Бутилка з кольоровою водою і сама по собі може стати чудовим розвагою. Для цього потрібні дві кришечки, одна ціла, інша з дірочкою. Якщо взяти кілька пляшечок з різними кольорами, можна малювати на снігу цілі картини.
 •  Зимові ігри дуже корисні для дитини. Вони загартовують імунітет, допомагають зловити хоч трохи сонечка, якого так не вистачає взимку. Тільки, звичайно, не варто переохолоджуватися. Все добре в міру. Перевіряйте постійно стан одягу малюка, не промок він, чи не замерз чи. І тоді зимова прогулянка стане святом для всієї родини і не принесе ніяких неприємностей.
Кульки і кубики з хлібного м'якушки ліпили багато. Напевно, немає на світі шкільній їдальні, де б ніколи не стикалися з цією дитячою витівкою. Однак з хліба можна зліпити і дуже складні і міцні фігурки. Вони можуть бути навіть кольоровими, якщо у вас є під рукою харчові барвники.
Вам знадобиться
 • - хліб;
 • - цукор;
 • - цементний пил;
 • - вода;
 • - поліетилен;
 • - дрібне сито;
 • - харчові барвники.
Інструкція
1
Для ліплення використовуйте залишки низькоякісного пшеничного хліба . Можна взяти і житній, але його доведеться довше розминати. Зовсім не підходять пишні білі булки і батони. Їх, звичайно, теж можна розім'яти, але цукру знадобиться чи не більше, ніж м'якушки. Технологію виготовлення різних скульптур з низькоякісного хліба винайшли давним-давно ув'язнені, і передавалася вона з покоління в покоління.
2
Відокремте хлібний м'якуш від кірок. Почніть його розминати. Це робиться приблизно так само, як і при роботі з пластиліном. М'яти доведеться довго. Фігурки можна зробити двома способами. Для того, щоб отримати масу достатньо швидко і настільки ж швидко почати з неї ліпити, розминайте хліб протягом 2-3 годин. Поступово додавайте туди цукор. Точних вагових співвідношень в природі не існує, кількість визначте досвідченим шляхом. У вас повинна вийти липка однорідна маса. Цукор повинен повністю розчинитися. Харчові барвники можна додати на останньому етапі, безпосередньо перед ліпленням. У авторів даної технології ніяких барвників під рукою, зрозуміло, не було. Для того, щоб зробити чорні і білі шахи, вони додавали в масу попіл. У хід йшли і чорнило, і паста від кулькової ручки. Але ними краще покривати вже готову фігурку.
3
Виліпити фігурку точно так само, як ви зазвичай робите це з пластиліну. Ліпити можна все, що завгодно. Ті, хто придумав цей метод, роблять подібним способом і шашки, і шахи, і навіть дуже складні скульптури. Цукор потрібен для того, щоб виріб не тріснув під час сушки.
4
Поставте скульптуру сушитися. Місце має бути досить теплим, але захищеним від прямих сонячних променів. Не рекомендується використовувати духовку або батарею парового опалення. Виріб може потріскатися.
5
Можна зробити і більш міцну скульптуру. Візьміть невелику кількість води (приблизно половина від маси хлібної м'якушки) і зваріть цукровий сироп. Залийте сиропом хлібний м'якуш і поставте в тепле) але не спекотне) місце на 1-2 дні. Зачекайте, поки хліб почне закисати. Це ви легко впізнаєте по характерному запаху. Протріть масу через дрібне сито. Можна взяти і просто шматок тканини. На ситі залишиться невеликий сухий залишок, який необхідно викинути. Залишилася напіврідку масу викладіть на поліетилен і помістіть в тепле місце. Сушіть її доти, поки вона не стане схожа на пластилін. Виліпите і висушіть фігурку. Якщо вам потрібно, щоб у ній були отвори, проколоти їх потрібно до того, як скульптура висохне.
Корисна порада
Щоб маса була ще більш твердою, можна додати в неї цементний пил.