Як побудувати лазню швидко.

З давніх часу на Русі люди ходять в баню . Раніше це була можливість помитися, позбутися від бруду і просто відпочити. Тепер же баня виконує розважальну функцію. Якщо ви є затятим любителем саме такого відпочинку, то варто побудувати лазню прямо на своїй дачній ділянці. Це зажадає деяких фізичних і матеріальних вкладень, але, як кажуть, мета виправдовує засоби.
Інструкція
1
Отже, як і будь-яке інше будівля, баня починається з фундаменту. Зазвичай його роблять стрічковим і виготовляють з червоної цегли, бутового каменю або залізобетону. А от від силікатної і червоного щілинного цегли краще відмовитися. Також для будівництва лазні не підійде дерев'яний фундамент.
2
Після цього починають зводити стіни. Матеріал ви можете вибрати будь-який, проте варто запам'ятати кілька фактів. Стіни з цегли, бетону і каменю дуже міцні, але холодні. До того ж, при перепаді температур на них з'являється конденсат.Деревянние стіни менш міцні, але ідеально підходять для такого вологого приміщення, як баня. Однак перед будівництвом необхідно ретельно опрацювати всю поверхню зрубу колоди протигнильним антисептиком.
3
Як тільки стіни будуть зведені, їх можна буде обштукатурити. Перекриття краще виготовляти з сухих дерев'яних дощок. Покрівля також може бути будь-який: толеву, дощаній, шиферної, рубероидной, солом'яною, сталевий, очеретяною або черепичним. Все залежить від ваших смаків і можливостей.
4
При виготовленні дверей необхідно робити дуже точні розрахунки, щоб полотно досить щільно входило в отвір. Але при цьому варто пам'ятати, що від води і пари дерево може набрякнути і заклинити в коробці. Ну і, нарешті, вікно. У лазні роблять лише одне віконце, яке повинно розташовуватися на рівні 1 метр від підлоги і нижче. При цьому вставляють подвійну раму, скла в якій відстоять один від одного на відстані 10-15 см.
5
Для того щоб тепло залишалося усередині приміщення, необхідно замазати всі щілини між рамами. Для цього підійде звичайна замазка.
6
Варто також обміркувати штучне освітлення, яке стане в нагоді вам ввечері. Лампочки та проводи повинні бути добре захищені від попадання вологи.
7
В цілому, баня готова. Залишилося подумати про її оформлення і розмірах. Але це вже кожен визначає сам для себе.