Як увійти в систему адміністратором. Увійти в систему з правами адміністратора.

Багато користувачів Windows стикаються з проблемами і труднощами, пов'язаними зі входом в систему від облікового запису Адміністратора. Цей обліковий запис створюється системою в процесі установки її на комп'ютер, але згодом користувач не бачить її на екрані запрошення в списку швидкого перемикання користувачів.
Інструкція
1
Обліковий запис адміністратора не відображається за замовчуванням в цілях підвищення безпеки комп'ютера і захисту від несанкціонованого доступу до системи. Щоб заходити в операційну систему від імені адміністратора, відключіть в розділі управління обліковими записами в Панелі управління вікно вітання. Після відключення можливості швидкої зміни користувачів, ваша система буде пропонувати стандартне вікно входу, де ви зможете вручну набрати ім'я облікового запису (Administrator) і пароль, якщо він був вказаний при установці.
2
Щоб змінити механізм входу в Windows на більш безпечний, зайдіть в Панель управління і знайдіть там розділ «Облікові записи користувачів».
3
Зайдіть в цей розділ і виберіть пункт зміни входу користувачів в систему. Вимкніть використання сторінки вітання, а потім відключіть швидке перемикання користувачів. Застосуйте зміни та натисніть ОК. Тепер при включенні комп'ютера ви будете бачити класичне вікно входу в систему, в якому потрібно вводити ім'я користувача і пароль. В цьому вікні, якщо потрібно, змініть розкладку клавіатури і перевірте параметри налаштувань. При введенні логіна і пароля зверніть увагу на правильність регістру.
4
Додатковий спосіб зайти в систему з правами адміністратора - це при завантаженні вибрати із запропонованого списку завантажень безпечний режим (F8> Safe Mode) з правами адміністратора. Однак цей варіант зручний далеко не завжди, тому будь-хто повинен знати, як саме використовувати акаунт адміністратора при вході в систему в звичайному режимі роботи.