Як утеплити цокольний поверх.

Ні для кого не секрет, що більш просторе приміщення коштує дорожче. Але якщо грошових коштів не вистачає, доводиться задовольнятися маленькими квартирами і будинками. Надалі ви зможете спробувати розширити вільний простір, скориставшись прилеглими територіями, наприклад, цокольним поверхом .
Інструкція
1
Цокольний поверх можна охарактеризувати як напівпідвальний рівень, який разом вирішує безліч проблем будівництва будинку. Якщо ви не хочете захаращувати свій будинок різноманітною технікою і громіздким обладнанням, можна встановити всі ці предмети саме на цокольному поверсі. Єдине, що бентежить більшість людей - холод і вогкість, які тягнуться від землі.
2
Якщо вивчати теоретичний аспект, то підлога цокольного поверху майже повністю із залізобетону, який має високу теплопровідність. Тому коли тепло з першого поверху опускається нижче, воно не затримується в напівпідвальному приміщенні, а відразу йде в землю.
3
У тому випадку, якщо ви хочете зберегти тепло то варто зайнятися утепленням всього цокольного поверху. При більш серйозне ставлення до цієї справи, власники будинків замислюються над утепленням і монолітної плити. Однак це створює додаткові труднощі.
4
Перед тим як почати утеплювати цокольний поверх, необхідно визначитися зі способом. Звичайно, можна зробити це зсередини, але в цьому випадку ви втрачаєте дорогоцінні метри вільного простору. Значить краще вирішувати проблему з холодом зовні. У цьому вам допоможе такий відомий будівельний матеріал, як екструдований пінополістирол, який в широкому асортименті представлений на світовому ринку.
5
Найвідомішими брендами ось вже довгий час залишаються Техноплекс, Піноплекс і Стірофам. На самому початку робіт вам необхідно виконати гідроізоляцію всього фундаменту цокольного поверху. Потім обкласти цей простір плитами з вищеназваного матеріалу. Для того щоб робота була виконана якісно, необхідно плити класти один на одного внахлест. При цьому слід починати знизу і йти поступово вгору. Для того щоб плити добре трималися, прекрасно підійде пазогребенева кромка, яку потім засипають ґрунтом. Завдяки водовідштовхувальним властивостями екструдованого пінополістиролу, ви можете не хвилюватися за свій будинок навіть у самі дощові дні.