Як зробити об'ємні фігури з паперу. Сніжинки з паперу схеми об'ємні.

Все з дитинства пам'ятають, як вирізати з паперу та фольги святкові новорічні сніжинки, якими можна прикрасити напередодні свята стіни, вікна та новорічну ялинку. Створити святкову атмосферу вам допоможуть не тільки прості плоскі, а й об'ємні сніжинки - робити їх нітрохи не складніше звичайних сніжинок, а виглядають вони набагато ефектніше.
Вам знадобиться
  • - папір формату А4.
Інструкція
1
Для виготовлення великої об'ємної паперової сніжинки вам будуть потрібні шість однакових паперових квадратів. Папір має бути щільною - добре тримають форму сніжинки з простої офісного паперу формату А4.
2
Візьміть перший паперовий квадрат і зігніть його по діагоналі, а потім покладіть перед собою вийшов трикутник підставою вниз і проріжте гострими ножицями по три похилих лінії зліва і справа, паралельних один одному, спрямованих від основи трикутника до його вершини. Розрізи не повинні доходити до центральної лінії трикутника. Розгорніть квадрат - ви побачите симетричні акуратні розрізи.
3
Тепер скрутіть в трубочку середній фрагмент розрізаного квадрата, з'єднуючи за допомогою клею або степлера лівий і правий куточок. Переверніть фігуру і з'єднайте з іншого боку куточки наступного фрагмента.
4
Продовжуйте перевертати фігуру і з'єднувати куточки розрізаних фрагментів, поки вони не закінчаться. Точно такі ж дії виконайте з рештою п'ятьма квадратами. В результаті у вас вийдуть шість об'ємних променів майбутньої сніжинки.
5
Починайте з'єднувати деталі фігури - степлером скріпіть разом кінчики двох деталей, а потім починайте прикріплювати до них зліва і справа нові деталі, продовжуючи скріплювати їх кінці один з одним, формуючи серединку майбутньої сніжинки.
6
Бічні сторони деталей також скріпіть між собою, щоб сніжинка не розпадаються. Прикрасьте сніжинку блискітками і повісьте її на ялинку. Експериментуйте з різними кольорами папери - об'ємні різнокольорові прикраси стануть відмінним декоративним елементом вашого інтер'єру.