Як виростити шпинат.

Шпинат - скоростигла зелена культура, яка використовується в лікувальному і дієтичному харчуванні. У їжу вживають молоді листки рослини. Вони багаті вітамінами А, С, Е, D, групи В, а також містять калій, йод, залізо. З листя шпинату готують салати, супи, пюре та соки. Найбільш популярні сорти: «Велетенський», «Вікторія», «Вірофле». Особливості вирощування шпинату багато в чому схожі з технологією обробітку листового салату.
Вам знадобиться
  • - мінеральні та органічні добрива, - насіння шпинату,
  • - вода для поливу.
Інструкція
1
Для вирощування шпинату вибирайте суглинні або супіщані родючі грунти, на яких раніше були висаджені картопля, капуста, помідори, огірки. Навесні перекопайте ділянку і внесіть мінеральні добрива. На 1 м2 вам знадобляться 2 столові ложки гранульованого суперфосфату, по 1 ложці хлористого калію, сечовини і банку золи ємністю 0,5 л. Якщо для попередніх овочевих культур органічні добрива не використовувалися, необхідно внести 0,5-1 відро перегною на 1 м2.
2
Посів насіння шпинату починайте в середині квітня. На підготовлених грядках зробіть борозни завглибшки 3-4 см. Висаджувати насіння з інтервалом 2-3 см, у країв - трохи густіше, ніж у центрі. Засипте борозни і за допомогою грабель злегка утрамбуйте грунт. При необхідності полийте грунт.
3
Догляд за шпинатом полягає в прополюванні бур'янів, неглибокому розпушуванні і поливі в суху погоду. Рослина можуть вражати хвороби і шкідники: несправжня борошниста роса, гусениці капустяної совки, попелиці. При зараженні несправжньої борошнистої росою на листках з'являються жовті плями. Такі рослини необхідно знищувати. Для боротьби зі шкідниками своєчасно прополювати гряди і межу і обов'язково прибирайте бур'яни з ділянки. Проти тлі допомагають обприскування помідоровим або тютюновим настоєм.
4
Дозрівання шпинату займає 20-30 днів після посіву. Він придатний до вживання, коли у рослини з'являються 4-6 розвинених листків. Висмикуйте шпинат з коренем або зрізайте в ранкові години, коли висохне роса. Не допускайте утворення квіткових пагонів і стрілкування, інакше листя шпинату стають непридатними в їжу.
5
Зберігайте шпинат в холодильнику в целофановому пакеті при температурі близько -1оС. При такому способі він залишається свіжим до двох місяців.
Зверніть увагу
Шпинат можна висаджувати з інтервалом 10-12 днів протягом усього літа. Ранній урожай забезпечує подзимний посів шпинату, який проводиться в кінці вересня або початку жовтня.
Корисна порада
Щоб прискорити всход насіння шпинату на 4-5 днів, їх необхідно висипати на чисту тканину, зав'язати і обробити розчином перманганату калію. Зберігайте насіння у вологому стані до одиничного наклевиванія, після чого їх можна висеівать.Большое кількість листя і повільне стрелкование забезпечує посів шпинату в утеплені гряди або парники. Для створення утепленій гряди укладіть по її боках 4 дошки таким чином, щоб вони височіли на 10-15 см над її поверхнею. Зміцніть дошки кілочками. Після появи сходів на 15-20 днів шпинату необхідно забезпечити 10-годинний світловий день. Тому з 5 вечора до 7 ранку гряду слід закривати рамами, оббитими толью.