Як увійти з правами адміністратора. Як увійти в систему з правами адміністратора windows 7.

Обліковий запис адміністратора дає вам безліч можливостей в роботі з операційною системою Windows. Адміністратор може керувати іншими обліковими записами, а також керувати всіма програмами, встановленими на комп'ютері і настройками інтернет-підключення та безпеки. Ви можете самостійно налаштувати і встановити свій обліковий запис адміністратора при установці операційної системи, щоб згодом входити через неї в операційну систему.
Вам знадобиться
  • Windows XP, Windows Vista
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся популярною і звичної Windows XP, то для установки облікового запису адміністратора запустіть комп'ютер і в екрані привітання два рази натисніть клавіші Ctrl + Al + Delete. Відкриється панель авторизації і входу в систему. Вам потрібно увійти під обліковим записом Адміністратора, тому впишіть ім'я «Адміністратор» в рядку «Ім'я користувача», і, якщо при установці системи ви вказували пароль, то введіть пароль. Якщо пароль не використовувався Windows запуститься без пароля, і нічого вводити не потрібно.
2
Якщо ви використовуєте Windows Vista, система входу трохи зміниться. На відміну від Windiws XP, тут вам доведеться зробити додаткові дії з активації облікового запису Адміністратора, в іншому випадку вона буде відсутня для кращої безпеки. Клацніть на клавіші Win + R або зайдіть в Пуск і натисніть "Виконати". Потім введіть в з'явилася рядок фразу: control userpassword2. Відкриється вікно управління паролями і обліковими записами. Відкрийте розділ «Додатково», ви побачите розділ з описом списку користувачів. Зайдіть в цей список і клацніть по напису Адміністратора. Ви побачите фразу «Відключити обліковий запис», біля якої стоїть галочка. Цю галочку потрібно зняти, щоб обліковий запис адміністратора була активована. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.