Як вилікувати вухо при отиті.

Запалення вуха, супроводжуване сильним болем, необхідно починати лікувати якомога раніше. Запущений процес може викликати появу гнійних виділень та інші ускладнення, які можуть привести до госпіталізації і хірургічного втручання.
Вам знадобиться
  • - горілка чи спирт
Інструкція
1
Робіть спиртові компрессиЕслі в результаті консультації фахівця був поставлений діагноз і рекомендовано лікування, то починати слід з компресів. У шматку марлі виріжте отвір для вушної раковини, змочіть тканину в спирті або горілці і накладіть на вухо. Зверху прикрийте ватою або марлею, зав'яжіть голову хусткою. Не робіть компреси, якщо з вуха почалися гнійні виділення.
2
Закопуйте знеболюючі та протизапальні капліЗакапивайте хворе вухо правильно - перед процедурою скрутіть турунду з вати і помістіть її в слуховий прохід. Ліки наносите на вату необхідну кількість разів на день, уникайте прямого попадання крапель в слуховий прохід. Лікувальні краплі трохи підігрійте.
3
Зігрівайте хворе ухоЕслі відсутні гнійні виділення, то прогрівайте вухо сухими зігріваючими компресами (нагрітою сіллю, наприклад). Після процедури накладіть на вухо теплу пов'язку - це допоможе продовжити ефект від зігрівання.
4
Робіть фізіотерапевтичні процедуриОблученіе ультрафіолетом і лампою з кольоровим фільтром підвищить шанси на швидке одужання, тому пройдіть курс процедур. Лазерна терапія і пневмомассаж також надають позитивний вплив на результат захворювання.
5
Пийте антибактеріальні препаратиПрі вираженому гнійному процесі основне лікування полягає в антибактеріальної терапії. Пропийте курс антибіотиків належний час, навіть якщо неприємні симптоми перестануть вас турбувати раніше.
6
Пройдіть процедури з видалення гнояПромиваніе вуха і видалення гнійного вмісту повинно проводитися тільки фахівцями, тому не робіть цього самостійно. Подальша дезінфекція слухового проходу знизить ризик розвитку ускладнень і рецидивів.
7
Вживайте жарознижуючі препаратиЕслі отит супроводжується підвищенням температури і погіршенням стану, то приймайте ліки, що знижують лихоманку. Ліки містять протизапальні компоненти, тому сприяють зниженню набряку і зняттю роздратування.