Як в'язати шапки на в'язальної машині. мк шапки на в'язальної машині.

Навіть якщо ви не любите в'язати спицями і не хочете витрачати на ручне в'язання тривалий час, ви можете прикрашати себе і своїх друзів виробами ручної в'язки, якщо зміните спиці на в'язальну машину, яка автоматизує процес в'язання і дозволяє створювати акуратне і гладке полотно. В холодну пору року не можна обійтися без теплої в'язаній шапки , і за допомогою в'язальної машини ви за лічені години зможете зв'язати кілька різних фасонів зимових та осінніх шапок.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати на машині жіночий бере, візьміть напівшерстяну пряжу будь-якого кольору в кількості 85 грам, і вставте в роботу голки так, щоб зв'язати промислову гумку 2х2. Зв'яжіть промислової гумкою 21 ряд, а потім розберіть голки, щоб продовжити основний візерунок в'язання - він в'яжеться з настановним кулачком.
2
Зв'яжіть повний ластик в 2 ряди, потім ще 2 ряди задньої ігольніцамі з щільністю 5 на задній каретці і 6 на передній. Зв'яжіть 66 рядів основним узором, а потім розберіть голки знову, щоб зв'язати гумку 1х1.
3
Передню игольниц поставте в положення Р. В'яжіть з настановним кулачком і поступово зменшуйте щільність в'язання на одиницю в 67, 79 і 89 рядах у кожній игольнице. В 97 ряду зменшіть щільність до однієї точки задньої ігольніци і до одиниці на передній игольнице, а потім довяжіте бере до 108 рядів і обріжте хвостик нитки.
4
Через кілька годин після закінчення в'язання з'єднайте задній шов берета і отпарьте його. На верхівку берета пришийте помпон.
5
Також на в'язальної машині ви легко зможете зв'язати оригінальну шапку з защипами - для цього вам буде потрібно 60 грам пряжі з віскози та акрилу в рівних пропорціях з щільністю в'язання в 40 петель на 16 см. Така шапка в'яжеться кулірної гладдю. На задній игольнице виставте голки для в'язання промислової гумки 2х2, а на передній игольнице виставте голки так, щоб крайні петлі опинилися на задній игольнице.
6
Наберіть один ряд петель і обнуліть лічильник, після чого зв'яжіть гумкою сорок рядів. Петлі перекиньте з передньої ігольніци на задню, знову обнуліть лічильник і починайте в'язати 65 рядів кулірної гладдю. Потім зв'яжіть клин, встановивши на машинці часткове в'язання, і висуньте голки в переднє неробочий стан.
7
З кожного боку в 67, 71, 71, 74, і 75-81 рядах зменшуйте по одній петлі з кожного боку в кожному ряду. В 82 ряду збавте три петлі з боку каретки, а з протилежного каретці боку збавте одну петлю.
8
Продовжуйте збавляти петлі в 83-85 рядах. В 86 ряду збавте 8 петель з боку каретки, а з іншого боку - одну петлю, і те ж саме зробіть в наступному ряду. Закрийте петлі і пров'яжіть другий клин майбутньої шапки. Зшийте клини разом, з'єднайте задній шов, отпарьте його і зробіть на задньому шві защипи.
Цінність унікальних речей, які виготовлені вручну постійно зростає. Але для того, щоб така речі була дійсно цінної та стильною, потрібно щоб вона була по-справжньому якісною. Тому потрібно вибрати хорошу пряжу і зробити все правильно.
Вам знадобиться
  • Вязальная машина, пряжа номер 32/2 (оптимальний варіант - 50 відсотків вовни, 50 відсотків акрилу).
Інструкція
1
Вибираємо підставу. Як підставу вибираємо гумку 2х1 або промислову гумку 2х2. Передню игольниц встановлюємо в положення Н, а регулятор щільності, призначений для задньої ігольніци, встановлюємо на позначку 1 з двома точками. Регулятор щільності передньої ігольніци - в положенні 1 з двома точками.
2
Вибираємо основний узор. Потрібно в'язати розбір голок для повного ластику з настановним кулачком наступним чином: 2 ряди - повний ластик, наступні два ряди - задня ігольніца. Щільність задньої каретки складає 5 одиниць, а передній - 6.
3
Складаємо викрійку берета. Діаметр майбутнього берета повинен складати 28 сантиметрів, оптимальна висота гумки при такому діаметрі - 3,5 сантиметрів, відстань від гумки до верхівки - 18,5 сантиметрів. Такі розміри підходять для голови окружності в 54 - 56 сантиметрів.
4
Виставляємо голки в роботу і починаємо в'язати промислову гумка, гумку підстави. На задній игольнице виставляємо L 90 - R 90. На передній игольнице виставляємо голки так, щоб на передню игольниц потрапили крайнє петлі. Після того, як буде зроблений складальної ряд, слід обнулити лічильник. В'яжемо 21 ряд промислової гумки.
5
Робимо розбір голок для переходу на в'язання основного візерунка. В'яжемо 66 рядів звичайного візерунка.
6
Розбираємо голки для того, щоб зв'язати гумку 1х1. Положення передньої ігольніци Р. Продовжуйте в'язання з встановленим кулачком, поступово зменшуючи щільність на кожній игольнице в рядах номер 67, 79 і 89.
7
В 97 ряду зменшуємо щільність до 1 точки на передній і задній ігольніцамі. Таким чином в'яжемо до 108 ряду. Потім акуратно зрізаємо в'язання. Крізь відкриті петлі потрібно протягнути залишився хвостик від нитки.
8
Після того, як вже пов'язаний бере отлежітся пару годин, можна приступати до складання.
Зверніть увагу
Якщо ви вибираєте пряжу з іншим складом, то потрібно бути обережним з пропарюванням. Не всяку пряжу можна пропарювати.
Корисна порада
Для заднього шва краще вибрати метод «петля до петлі». Шов обов'язково потрібно відпарити. Також цілком доречним на даній моделі буде помпон.