Як вставити фон в фотошопі. Як правильно вставити новий фон в фотошопі.

Уміння підставити будь фон до фотографії подарує вам рідкісну можливість побачити себе, своїх друзів та інших людей де завгодно: на пляжі, біля Ейфелевої вежі, в тропічному лісі або на крайній півночі. Замінювати фон на фотографії зовсім не складно. Якщо ви навчитеся цьому, перед вами відкриється великий потенціал для творчості.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі два зображення - фотографію, на якій ви будете міняти фон, і сам майбутній фон.
2
Наступний крок до зміни - це відділення потрібної фігури від загального фону фотографії. Починайте акуратно вирізати своє зображення за допомогою Rectangular Lasso Tool, Pen Tool або швидкої маски. Pen Tool рекомендується як дуже зручний і простий спосіб виділяти зображення. Якщо ви випадково поставили нову точку на невірне місце, достатньо натиснути Backspace - це виправить помилку. Крім того, інструмент пера увазі створення векторної дуги, яка ще більш чітко виділить ваше зображення. Створивши виділену область, клацніть на ній правою кнопкою миші і скопіюйте її на новий шар з параметром згладжування і без розтушовування.
3
Потім візьміть інструмент переміщення і перетягніть вирізаний об'єкт у вікно з відкритим новим фоном.
4
На цьому фотомонтаж може бути закінчений, але найчастіше у вашого фото і нового фонового зображення можуть значно відрізнятися параметри кольору та яскравості, тому додатково відредагуйте ці параметри, щоб зображення виглядало реалістично і красіво.Откройте Levels і підтягніть рівні вашої фотографії до стану, близького до гамі основного фону. Те ж саме зробіть в Hue \ Saturation. Крім того, можете відредагувати колірну гамму в Color Balance і спробувати різні варіанти змішування шарів - Soft Light, Hard Light, Multiply, та інші. Додатково отретушіруйте фотографію, сгладьте нерівності за допомогою Clone Stamp і фільтра Gaussian Blur, якщо це необхідно. Тепер ваш колаж готовий.
Зверніть увагу
Відкриваємо картинку в фотошопі, дублюємо фоновий шар (перетягуємо в панелі шарів на значок нового шару) і робимо исходник невидимим. Легкі випадки, коли маски створюються дуже швидко (обличчя на тлі неба) і того менше. У випадках, коли у мене вказана сумбурна послідовність дій, можна цілком користуватися будь-якими інструментами, аби досягти поставленої мети.
Корисна порада
Як змінити фон в фотошопі? Сфотографували себе на тлі стіни в кімнаті, а хотілося б на сонячному пляжі або на Місяці? 3 крок. Якщо ви випадково поставили крапку не туди, куди треба, тиснемо Backspace, потім натискаємо на останню точку, поставлену де треба, і далі продовжуємо клікати як звичайно. Також можна клікнути по непотрібної точці правою кнопкою і вибрати пункт "Видалити опорну точку".
При створенні колажів, вітальних листівок, постерів та інших зображень, що збираються з окремих деталей, важливою частиною роботи є виготовлення фону . Для фотореалістичного колажу з цією метою можна використовувати комбінований знімки. Для створення абстрактного фону досить застосувати інструменти редактора Photoshop, чи не підбираючи додаткових матеріалів.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографії.
Інструкція
1
Фон для реалістичного колажу можна зробити з декількох знімків, вибір яких визначається задумом автора, котрий з зображенням. Якщо знімок моделі накладається на пейзаж, для створення фону буде потрібно фотографії землі і неба. Такі знімки можна зробити самостійно або підібрати відповідні картинки в фотобанку.
2
Завантажте фотографію з грунтом в Photoshop опцією Open меню File. Два рази клікнувши по шару, розблокуйте його. Якщо модель, знімок якої буде вставлений в колаж, і грунт сфотографовані під різними кутами, трансформуйте шар із землею опцією Perspective або Distort групи Transform меню Edit. Для додання пейзажу додаткової динаміки дальню від глядача частина поверхні можна хвилеподібно зігнути, застосувавши опцію Warp з тієї ж групи.
3
Другий знімок вставте в уже відкритий документ за допомогою опції Place меню File. При необхідності слід регулювати розмір неба під габарити шару з землею за допомогою рамки, навколишнього завантажену картинку. Конвертуйте створений смарт-об'єкт в звичайний шар опцією Convert to Layer з групи Smart Object меню Layer. Опціями Perspective або Distort зміните форму неба так, щоб воно виявилося над землею.
4
Для створення плавного переходу між фрагментами фону скрійте фрагменти шарів під масками. Щоб це зробити, додайте маску до знімка, частина якого потрібно прибрати з картинки, застосувавши опцію Reveal All групи Layer Mask меню Layer. Включивши інструмент Brush із зменшеною величиною параметра Hardness, зафарбуйте створену маску чорним кольором над областю шару, яку хочете приховати.
5
Для створення нескладного абстрактного фону досить шару, заповненого лінійним градієнтом. Опцією New меню File створіть в Photoshop документ, що співпадає за розміром з габаритами потрібного вам фону .
6
Виберіть інструмент Gradient, включивши в його налаштуваннях опцію Linear, розгорніть палітру із зразками градієнтів і знайдіть відповідне поєднання кольорів. Залийте фоновий шар документа обраним градієнтом.
7
Злегка оживити монотонність градиентной заливки можна за допомогою фільтра Clouds, який використовується для створення туману, хмар, вогню і плям довільної форми. Для його застосування скопіюйте єдиний існуючий в документі шар поєднанням Ctrl + J. Натисніть клавішу D щоб повернути кольору переднього і заднього планів до налаштувань за замовчуванням.
8
Скориставшись опцією Clouds групи Render меню Filter, застосуйте фільтр. Накладіть шар з плямами на градієнт в режимі Overlay.
9
Для збереження створеного фону застосуєте опцію Save As меню File. Вибір формату psd дозволить вам отримати зображення з усіма вихідними шарами і, якщо буде потрібно, додатково відредагувати його в процесі створення колажу.