Як відрізнити хутро бобра від кролика. Як відрізнити кролика від бобра.

Буває, що продавці, бажаючи якомога вигідніше продати залежаний товар, видають більш дешевий хутро за розкішний і дорогий. Особливо часто такі «перетворення» відбуваються з хутром кролика, який видають за бобровий. Погодьтеся, така підміна нерівнозначна. Адже шубу з хутра бобра можна носити 18 років, а з кролика - максимум 5.
Інструкція
1
Погладьте виріб з хутра по шерсті. Якщо хутро гладкий, а рука трохи ковзає, то перед вами боброва шкурка.
2
Погладьте хутряний виріб проти шерсті. Якщо це боброві шкурки, то хутро буде трохи колотися. Хутро кролика, навпаки, не такий густий і не володіє жорсткістю.
3
Зверніть увагу на вироблення хутра і геометрію зшитих між собою шкурок. Окрема боброва шкурка, як правило, прямокутної форми. Її розміри становлять 30х50 або 40х65. Подивіться на виріб ще раз, з вивороту. Воно повинно бути зшите з цілісних пластин такого розміру.
4
Перевірте мездру. Вона ні в якому разі не повинна хрустіти або видавати шурхотить звук. Якщо міздря жовтого кольору, то це свідчить про те, що хутро старий, тому ні в якому разі не беріть виріб з такого хутра, так як термін його придатності вже закінчується.
5
Приділіть найпильнішу увагу якості оздоблення хутра. Ретельно огляньте шви, які на виробі з дорогого хутра завжди тонкі й акуратні. Якщо шкурки між собою склеєні, а не зшиті, то про якість такого виробу говорити не доводиться: при першому снігопаді воно в прямому сенсі розвалиться на шматки.
6
Пильно розгляньте наклейки і етикетки вироби. Попросіть у продавця всі необхідні сертифікати, які підтверджують, що це ціна дійсно має відношення до виробника, чий лейбл вказано на етикетках. Сертифікати повинні містити і відомості про хутряному аукціоні, а також інформацію про постачальників хутра та якості шкурок. На шкурках повинні бути і клейма фабрик, на яких вони вироблялися. Обов'язково поцікавтеся, чи є гарантія від виробника.
7
Перед тим як зробити остаточний вибір на користь того чи іншого хутра, порадьтеся з хорошими знайомими, що розбираються в хутрі. Вони дадуть вам слушні поради.