Як пофарбувати норкову шапку. Як пофарбувати норкову м'який берет.

Якщо до такого хутрі як норка ставитися виключно делікатно і здійснювати належний догляд, то він зможе прослужити вам багато років, не втрачаючи при цьому свій первозданний вигляд. Щоб освіжити хутро, пофарбуйте його, і він заграє на сонці новими несподіваними відтінками.
Інструкція
1
Якщо колись біла норкова шапка набула неприємного жовтуватий відтінок, скористайтеся крохмалем для того, щоб її отчістіть.Возьміте невелику кількість крохмалю (максимум жмені), розподіліть його по поверхні виробу. М'якою щіточкою акуратно розітріть крохмаль. Витрусіть залишки крохмалю з шапки по закінченні чистки.
2
Пофарбуйте шапку , якщо її чистка не дала бажаного ефекту. Вибирайте більш темні відтінки, ніж ті, які були спочатку, щоб після фарбування первісний колір не просвічував.
3
Використовуйте звичайну фарбу для волосся, якщо у вас немає спеціальних барвників, які застосовуються на виробництві. Перед фарбуванням уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування засобу.
4
Огляньте ще раз шапку. Закріпіть хутро так, щоб він був рівномірно розподілений по всій поверхні шапки і не вилазив за межі тулії.
5
Візьміть спеціальну пензлик (в крайньому випадку, пензлик для гоління або зубну щітку), надіньте рукавички. Офарблюйте шапку за тією ж технологією, по якій ви фарбуєте волосся: швидко, але рівномірно, так, щоб не залишалося необроблених ділянок. Уважно стежте за тим, щоб фарба потрапляла тільки на хутро, що не на шкіру.
6
Визначтеся з часом витримки. Його ви визначите залежно від необхідного кольору, точніше від його інтенсивності. Зверніть увагу на те, що хутро вам доведеться фарбувати набагато довше, ніж волосся. Якщо ви хочете отримати яскравий, насичений рудий колір, то фарбу вам доведеться тримати три або чотири години.
7
Після того як процес фарбування завершений, змийте залишки фарби теплою водою, шкіру водою не змочуйте.
8
Висушіть шапку. Надіньте її на болванку (або навіть трилітрову банку) для того щоб шапка не втратила форму. Сушіть норкову шапку в теплому місці, але ні в якому разі не залишайте її у батареї або у газової плити.