Як знайти швачку.

На сьогоднішній день однією з найпрестижніших професій є професія швачки. Адже кожна людина завжди хоче виглядати розкішно, модно і стильно. Домогтися цього можна, замовивши вбрання у сучасній професійній швачки. Як же знайти справжню майстриню-рукодільницю і прийняти її на роботу в своє ательє?
Інструкція
1
Не звертайтесь в пошуках справжнього професіонала в центри зайнятості. Хороші майстри завжди затребувані і не сидять без роботи.
2
Попросіть у швачки приклади її роботи, подивіться якість цих виробів: особливості стібків, їх фасон. Обов'язково оцініть якість петель і швів на одязі, яку шиє кравець, адже конкретно по цих деталей в цілому судять про працездатність майстрині. Завдяки цьому ви складете потрібне думку про уміннях кравця.
3
Якщо вам потрібна швачка для серійного пошиття одягу, вибирайте працівника має в цьому досвід. Співробітник, Спеціалізовані раніше на індивідуальних замовленнях, завжди працюватиме повільніше, ніж майстер конвеєрної обробки тканини.
4
Приймайте на роботу тільки такого співробітника, який розбирається у всіх технологічних особливостях сучасного швейного виробництва і знайомий з останніми новинками в галузі промислового обладнання. В іншому випадку вам доведеться направляти працівника на додаткові курси або витратити і час, і гроші на його перенавчання.
5
Зверніть увагу на досвід роботи швачки на різних ділянках виробництва або в ательє. По можливості зверніться на її колишнє місце роботи і заручитеся рекомендаціями.
6
Оцініть майстерність швачки. Зверніть увагу на те, як швачка працює з малюнком, чи робить вона рівні рядки, чи знає якісь тонкощі швейної майстерності, чи може з легкістю усунути будь-які, як дрібні, так і великі несправності при роботі швейної машини.
7
Проявіть інтерес до таких її робочим якостям, як старанність, відповідальність, акуратність, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Для того, щоб зшити на замовлення костюм або плаття, недостатньо просто знайти хорошу кравчиню. Необхідно, щоб ви знайшли спільну мову, інакше технічне виконання може бути дуже далеким від первинної задумки.
Інструкція
1
Зверніться за рекомендаціями до знайомих і друзям. Хорошу швачку, як і хорошу няню, передають, як скарб, тільки порядним людям. Розпитайте подруг, які недавно вийшли заміж, чи довелося їм ушивать вінчальні плаття або замовляти вбрання для подружок нареченої. Ці розповіді особливо важливі, оскільки урочисту одяг шиють із складних в обробці тканин, і не кожна швачка візьметься за таку роботу. Якщо є можливість, огляньте готові роботи рекомендованої кравчині, приділіть увагу обробці деталей і тому, як готовий виріб сидить на моделі. Такий метод пошуку швачки найбільш ефективний, так як у вас є можливість оцінити якість роботи і прислухатися до відгуків реальних замовників.
2
Зверніться в салон, де продають хороші ділові костюми. Зазвичай такі магазини мають домовленості з професійними кравчинями, на випадок, якщо виникне потреба підігнати костюм по фігурі покупця. Пам'ятайте, що необхідно перевірити навички роботи швачки, рекомендованої магазином, оскільки більша частина роботи при салоні готового костюма - укорочення брюк. За контактами кравчинь можна звернутися в ательє, в хімчистку або на швейну фабрику, якщо така є в місті. Упевніться, що швачка, знайдена таким способом, вміє не тільки ремонтувати одяг, але і робити викрійки, і шити.
3
Вивчіть сайти оголошень і друковану продукцію, де розміщена інформація про найманого персоналі. Знайдіть контакти декількох кравчинь, попросіть їх надіслати фотографії своїх робіт, у поважаючого себе професіонала є своєрідний портфоліо. Під час демонстрації готових виробів зверніть увагу на обробку петель, кишень, коміра. Не соромтеся задавати питання про освіту, курсах підвищення кваліфікації. Переконайтеся, що кравчиня розуміє вас, розділяє ваші смаки, інакше готова річ може бути не зовсім тим, чого ви очікували.