Як надягати допологової бандаж.

Допологової бандаж є необхідним атрибутом знаходиться в положенні жінки. Що збільшується з кожним місяцем живіт потребує підтримки і фіксації, які здатний забезпечити правильно підібраний і одягнений бандаж. Крім того, він дозволить зменшити навантаження на хребет, запобіжить передчасне опускання головки дитини і зменшить ризик виникнення розтяжок в області живота жінки. Проте, вагітна жінка повинна проконсультуватися з лікуючим її лікарем і підібрати з ним саме ту модель допологового бандажа, яка буде найбільш оптимальна для неї та її дитини.
Вам знадобиться
  • дзеркало, диван (ліжко) або стілець.
Інструкція
1
Одягати дородовий бандаж найкраще з положення лежачи на спині, злегка піднявши стегна. У такій позі м'язи черевної порожнини розслаблені, і ймовірність правильної фіксації живота зростає в кілька разів. Крім того, лежачи на спині, досить легко відчути лобкову кістку - бандаж повинен її захоплювати.
2
Після того як ви наділи бандаж, необхідно перевірити, чи правильно він розташований. Не повинно бути відчуття здавленості в області живота, дискомфорту. Допологової бандаж повинен проходити строго під животом, упиратися в стегна, притискати спереду лобкову кістку і щільно прилягати до попереку.
3
Переконайтеся, що вам комфортно здійснювати в одягненому бандажі ті чи інші рухи тіла. Походіть в ньому деякий час - 5-10 хвилин. Якщо ніяких неприємних відчуттів не з'явилося, то можна вважати, що бандаж одягнений правильно.
4
Спробуйте надіти бандаж, стоячи перед дзеркалом. Можливо, вам так буде зручніше його фіксувати.
Зверніть увагу
Допологової бандаж не можна носити більше 3-4 годин підряд: необхідно робити 30-хвилинні перерви. Якщо жінка відчула дискомфорт при носінні бандажа, то його необхідно відразу зняти або послабити.
Корисна порада
Якщо допологової бандаж слабо затягнутий, то ефекту від його носіння не буде. Якщо доводиться надягати бандаж з положення сидячи, то необхідно відхилитися назад, злегка притиснути живіт рукою і зафіксувати це положення бандажем.