Як вирізати обличчя у фотошопі. Як вирізати з фотографій особи.

Існують десятки різних способів, що дозволяють позбутися зайвої фону на зображенні або на фотографії. Серед них зустрічаються як дуже прості, так і такі, які вимагають навичок досвідченого користувача Фотошопа. У цій статті ми розглянемо з вами найпростіший спосіб, за допомогою якого можна вирізати обличчя з фотографії. Цей метод зможуть освоїти за лічені хвилини навіть користувачі.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, з якої будете вирізати обличчя. Краще всього, якщо контури особи будуть досить чіткими і контрастними по відношенню до фону. Потім виберіть на панелі інструментів Rectangular Lasso Tool - прямокутне ласо. Воно дозволить акуратно і точно виділити контур обличчя і вирізати його з непотрібного фону.
2
Збільште масштаб як мінімум в два рази, щоб не пропустити найменших деталей виділення, і починайте маленькими кроками виділяти зображення за допомогою ліній прямокутного ласо. Коли контур буде замкнутий, клацніть по замикаючої точці, і ви побачите, як на зображенні з'явилася виділена область (Select). Натиснувши на неї правою кнопкою, виберіть у контекстному меню пункт Layer via Copy і скопіюйте особа на новий шар.
3
Тепер за допомогою інструменту переміщення ви можете перетягувати особа на будь-який інший фон.Кроме того, можна використовувати й інший спосіб вилучення виділеної області з фону - після закінчення виділення інвертуйте зображення (Ctrl + Shift + I), виділення повністю перейде на області фону, навколишні ваше обличчя. Натисніть клавішу Delete, і фон буде повністю видалено. Якщо видалити фон не виходить через те, що основний шар (бекграунд) є заблокованим, просто продублюйте його і працюйте з дублем.
4
Потім знову інвертуйте зображення, щоб виділеним знову стало обличчя. Після цього ви можете робити з вирізаним об'єктом все, що хочете: поміщати в готові шаблони, додавати нові фони, і так далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YurLgYr1Vgo
Зверніть увагу
Запитання: Підкажіть, як вирізати фотографію в фотошоп CS3 у вигляді кола чи овалу? Відповідь: у списку інструменту виділення вимер коло. що б виділити коло, затискайте Shift.
Корисна порада
В цьому уроці Ви дізнаєтеся, як намалювати коло в фотошопі за кілька секунд. Створіть новий документ (Ctrl + N). Виберіть інструмент Еліпс (Ellipse Tool) (U) в режимі фігур. Затисніть клавішу Shift і створіть коло на полотні. У цьому випадку Ви могли контролювати розмір кола мишею. Натисніть Delete, щоб вирізати виділену частину круга. Кільце можна створити і за допомогою стилю Обводка (Stroke). В цьому випадку у Вас буде більше контролю над ним при малюванні кола в фотошопі.