Як сплести орхідею з бісеру. Як сплести з бісеру орхідею.

Орхідея - декоративне красивоцветущєє рослина. Краса квіток вражає настільки, що хочеться милуватися ними постійно. Сплетя орхідею з бісеру, можна дозволити собі таке задоволення.
Вам знадобиться
  • бісер, дріт.
Інструкція
1
Сплетіть листочок, для цього наберіть на дріт три бісеринки. Середню намистину розташуйте точно посередині дроту. Тепер пропустіть кінці дроту в залишилися бісеріни.
2
У наступному ряду нанижіть на один кінець дроту 5 бісеринок. Потім пропустіть через них інший кінець. Точно так же додавайте намистини, поки не отримаєте потрібну ширину листка.
3
Тепер зменшуйте кількість бусинок в ряду. Слідкуйте за тим, щоб дріт був щільно затягнута, інакше лист не буде рівним.
4
Сплетіть середину квітки. Наберіть на дріт дві темних бісеринки. Першу розташуйте посередині всієї дроту. Просмикніть кінці через другий намистину. У третьому ряду нанизати 2 бісеріни, у четвертому - 4.
5
Дві темні намистини наберіть в п'ятому ряду. Потім візьміть дві намистини світлого відтінку, а потім знову - 2 темні. На початку п'ятого ряду наберіть 3 темні намистини, наступні - 3 світлі і нанизати знову 3 темні бісеринки.
6
В шостому ряду дві темні бісеріни, в сьомому - одна. Почніть наступний пелюстка: нанизати 1 світлу бісерину, 4 темних і 1 світлу. Дві темні намистинки залиште посередині, кінці дроту пропустіть через 1 темну і 1 світлу намистини.
7
Дві бісеріни темного кольору залиште посередині, дріт пропустіть через 1 світлу і 1 темну бісеринки. До складу третього ряду входять 2 темні, 3 світлі і 2 темних намистин.
8
Четвертий ряд наберіть з 1 темною, 2 світлих і ще 1 темної бісеринок. Зробіть два таких пелюстки.
9
Щоб сформувати серцевину орхідеї, візьміть велику намистину і пропустіть в її отвір кінці трьох пелюсток, які залишилися на кожному з них.
10
Для другої частини квіточки сплетіть три вузьких пелюстки і два широких. Плетіть, починаючи з кінця, для того щоб кінці пелюстків в кінці плетіння залишилися біля основи пелюсток.
11
Скрутіть п'ять готових пелюсток разом, розправте їх по черзі широкі з вузькими. У другу частину орхідеї вкладіть середину. Скрутіть кінці дроту.
12
Зробіть стебло. Для цього до товстої дроті прикрутите квітка. Обмотайте стебло тонким дротом з нанизаними на неї зеленими бісерінамі.