Як намалювати кота в чоботях.

У дитинстві ми всі зачитувалися казками і не помічали, що в них багато вигадки, що деякі вчать нас бути добрими людьми. А як ми любили малювати персонажів цих самих казок. Згадайте прекрасного дотепного кота в чоботях. Цей образ досі чарує, а в далекому дитинстві кожен хоч раз малював його в своєму альбомі.
Вам знадобиться
  • - олівці,
  • - ластик,
  • - папір,
  • - фломастери,
  • - лінійка.
Інструкція
1
Для того, щоб намалювати кота в чоботях, візьміть кілька чистих аркушів паперу, але перш визначте, якого розміру буде ваш персонаж. Якщо ви не дуже добре малюєте, намалюйте спочатку кота невеликого розміру. Ви можете почати навіть з листочка в клітинку, вам буде легше намалювати казкового героя, обводячи клітини.
2
Отже, приготуйте олівець середньої м'якості і папір. Спочатку намалюйте невелике коло, який буде служити майбутньої головою кота. Потім трохи нижче накресліть овал і намітьте, де будуть чоботи. Після цього в колі прорисуйте очі, рот і вуса.
3
Далі на тулуб прорисуйте лапки. Намалюйте шпагу, для цього проведіть в правій лапі невелику вертикальну лінію такого ж розміру, перпендикулярну їй, потім продовження першої лінії, так щоб вийшов своєрідний хрест.
4
Щоб намалювати головну атрибутику кота - чоботи, візьміть олівець і, якщо потрібно, лінійку, намалюйте трапецію довгою стороною вгору прямо біля основи нижніх лапок кота, потім трохи нижче зобразите овал. Тепер прорисуйте каблук і гострий «ніс» у овалу, так щоб вийшли чоботи. Далі необхідно намалювати капелюх, для цього на голові у кота накресліть прямокутник, від нижньої сторони якого проведіть поля капелюхи.
5
Після того, як чорновий малюнок готовий, приберіть гумкою непотрібні лінії, вичистіть папір. Потім візьміть кольорові олівці чи фломастери і розфарбуйте кота в чоботях. Тулуб сірого кольорі, чоботи червоного кольору, а капелюх чорного. Ваш малюнок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o2D8k0DtEHY
Зверніть увагу
Кіт у чоботях ходив на двох лапах, тому починайте малювати його правильно, щоб не довелося перерісовивать.Пріготовьте чернетки, повірте, буде зіпсований не один листок, перш ніж ви досягнете бажаного результата.Помніте, невід'ємним атрибутом кота в чоботях є капелюх і шпага.Конечно ж, не забудьте про чарівну посмішку, яка допомагала коту обвести навколо пальця не тільки короля, а й багатьох інших.
Корисна порада
Зберігайте порядок на робочому месте.Не будьте суворі до одержали у вас малюнку кота в чоботях, повірте, після декількох чорнових малюнків у вас вийде чудово!