Як приготувати панти. Як приготувати настоянку з понтів.

Панти - це молоді роги благородного і плямистого оленя (марала і изюбря). З них готують лікарський засіб пантокрин, який допомагає впоратися з багатьма хворобами, омолодити організм, підняти загальний імунітет і життєвий тонус. Також пантокрин входить до складу багатьох фармацевтичних і косметичних препаратів. Приготування цього чудотворного кошти - дуже складне заняття і проводиться у спеціалізованих умовах. Самостійно можна отримати тільки водну або спиртову витяжку з пантів.
Вам знадобиться
  • - панти;
  • - ємність;
  • - духовку;
  • - водна витяжка;
  • - спиртова настоянка;
  • - порошок або таблетки.
Інструкція
1
Для приготування спиртової або водної витяжки слід зрізати панти в кінці травня-початку червня, коли вони найбільш м'які, але вже досить відросли. Найбільш популярною процедурою при зрізку пантів є ванни з першої водної витяжки. Щоб прийняти таку лікувальну ванну, в оленеводческие господарства з'їжджаються люди з усієї Росії і готові платити будь-які гроші за можливість викупатися в першій пантового воді. За народним повір'ям така процедура подовжує молодість на декілька років, позбавляє від безпліддя, імпотенції, шкірних захворювань.
2
Щоб приготувати з пантів цілющі ванни, їх опускають в чан з гарячою чи холодною водою і варять звичайним способом протягом 30-40 хвилин. Робити це потрібно в перший, другий, третій і четвертий день після зрізки. Потім воду остуджують, дістають сировину і розвішують для просушування. Просохле сировину знову опускають у воду й варять. Так робиться три або чотири рази. У відварі виходить водна витяжка, яка використовується для прийняття ванн і для вживання всередину. Але це тільки витяжка і вона не є пантокрин.
3
Для приготування пантокрину панти сушать у спеціальних жарильних шафах, подрібнюють, заливають спиртом і настоюють. Отриману настойку проціджують і розливають у пляшки. Виходить знаменитий пантокрин. Так його готували 200 років тому, ця ж технологія використовується сьогодні.
4
З висушених подрібнених пантів готується пантокрин і у формі таблеток. Порошок застосовується при різних захворюваннях.
5
Порошок з пантів, водна витяжка і спиртовий настій містять біологічно активні речовини, вітаміни, мінерали, мікроелементи, гормони, амінокислоти. Такий багатий склад допомагає виліковувати імпотенцію, простудні захворювання, вірусні інфекції, омолоджує, подовжує дітородний вік. А також допомагає відновити життєві сили організму, підвищити тиск при гіпотонії, стимулювати серцево-судинну діяльність, вивести з організму шлаки і токсини, стимулювати роботу шлунково-кишкового тракту. Учені, що дослідили властивості пантокрину, прийшли до одноголосної думки, що він здатний лікувати майже всі існуючі хвороби.
6
Але для прийому пантокрину є і протипоказання. Він не рекомендується особам з гипертоний, з атеросклерозом, з важкими серцевими хворобами, при стенокардії, аритмії, тромбозі, нефриті, онкологічних захворюваннях, при вагітності та лактації.